Un nuk e dua te dashurin tend vetem kam dal te bej qefe me te , U takuam te tre bashk ne nje kafe dhe kur erdhi i dashuri mbet i shtangur kur na pa sepse...! | Histori Të Jetës

Un nuk e dua te dashurin tend vetem kam dal te bej qefe me te , U takuam te tre bashk ne nje kafe dhe kur erdhi i dashuri mbet i shtangur kur na pa sepse

Un nuk e dua te dashurin tend vetem kam dal te bej qefe me te , U takuam te tre bashk ne nje kafe dhe kur erdhi i dashuri mbet i shtangur kur na pa sepse…!

Un nuk e dua te dashurin tend vetem kam dal te bej qefe me te , U takuam te tre bashk ne nje kafe dhe kur erdhi i dashuri mbet i shtangur kur na pa sepse – Pershendetje Po filloj me tregu edhe une historin teme, Jam nje vajz 22 vjeqare dhe fillova me nje djal te flas aj ne moshen 27 vjeqar Dhe kaluan dit e nat ne po flasim gjdo her dhe ram ndashuri me njerin tjetrin e kaluan dy vjet na skem pas pengesa ekem pas Familarisht veres kem mendu me fehju Mirpo une shum dyshojsha ne te qe o ka fol me nje vajz tjeter se e shtoj edhe fb edhe instagram e kur ithash qfar eke ma bani kurgja nje shoqe e vjeter okej e lash me aq Mirpo dita dites aj veq ndryshojke jo qe sem dojke ma apo sem thirkke me dal joo nagjith jem dal ama nga t folmit u vrejke qe ftooft ndaj meje dhe ma ndike zemra se o ka del me to I kom than qe ki diqka me to trego une largona thajke joo sdu mu nda prej teje kurr edhe vendosa mej shkru asaj Qikes nfakt (ku**es) i thash qa eki .? Ma bani dashnor thash spot besoj mir na folem pak fb edhe vendosem me pi kafe me ma tregu ajo ngjarjen krejt qka o ka ndodh ajo me qat udhe qe murr mue eka thirr frajerin tem Ntel e ika than jam tu ardh net marr me pi kaffe dil filan venin aj ok edhe kur jem shku ekem marr aj qaq qe u befasuu kur em pa qaq ju mushen syt me lot shkum me nje vend qetsi krejt une veq i thash kur tkom than aki diqka me to ma bajshe jo veq ty tduu pseee pseee mirpo aj sfolke hiq veq ajo qika qkas ithojke Qysh me dy mke tradhtu kjo qika gjyna se per mue edin ti kishe nuk kem pas mu martu e qesi sene edhe ma aj heci edhe na metem hala tum tregu per jeten e vet,Ajo ish kan e martume e ish nda po jetojke me prind Ikish 3 fmi ama me pa si nje vajze e re e zajft Me tha qe une se kam dasht kurr fr tan vetem kam dal me ba qefe se sjam kan te marr per burr kurr se smartona une Qkas tregojke qe jam qudit pse Kam linde e jam femer edhe une Kur ka ksi femra bota Kurva.e tash une pe thiri at djalin me numer se rrjetet sociale ika mbyll krejt mirpo aj spo ma qel telin spodi as qka ke bah se me qekaq une se la pa fol live me to se kem pas plane per tardhme shum thjesht kurr sikam besuu qe aj mue mtradhton Qe nje jav jam nda me ta as sekom pa nqytet as kerkund E jam shum keq e lendume nshpyrt Veq tu kajt po nej, e merzitshme,as. NUk po ha buk, Sdi sdi shumm keqq Un nuk e dua te dashurin tend vetem kam dal te bej qefe me te , U takuam te tre bashk ne nje kafe dhe kur erdhi i dashuri mbet i shtangur kur na pa sepse