Veq me e thirr te dashuren e te dashurit tim edhe me ja mledh bet tjeter sen sme ka mbet , Nuk di qfar te bej tjeter gje sepse i dashuri nuk me tregon shum gjera dhe... | Histori Të Jetës

Veq me e thirr te dashuren e te dashurit tim edhe me ja mledh bet tjeter sen sme ka mbet , Nuk di qfar te bej tjeter gje sepse i dashuri nuk me tregon shum gjera dhe

Veq me e thirr te dashuren e te dashurit tim edhe me ja mledh bet tjeter sen sme ka mbet , Nuk di qfar te bej tjeter gje sepse i dashuri nuk me tregon shum gjera dhe…

Veq me e thirr te dashuren e te dashurit tim edhe me ja mledh bet tjeter sen sme ka mbet , Nuk di qfar te bej tjeter gje sepse i dashuri nuk me tregon shum gjera dhe – Pershendetje jam nje vajz nga kosova 21 vjeqare qysh ne moshe. 19 jam njoftuar me nje djal i moshes 25 vjeqar Fillim lidhjes ishte shume mir ndaj meje kalonim Koh se bashku shkojshem naper vende te ndryshme super kalojshmi shkuan dy vite se bashku me ta kur mas dy vite ekishke nje shoqe ajo osht kan e martume me dy fmi dhe ish nda prej burrit jeton te prind e vet e ky eka zan si shoqe mirpo gjithmon dyshojsha se kan me pas naj her lidhje mes ktyve dyve Une xhelozojsha qe dalke kaniher me pi kafe me To gjithmon i thojsha ma se zban ajo vajz se une ata e njof pak a shum Ma bajke kirgja ska mes neve dyve shoqe vetem Mirpo para ni jave prap gjithqka i thash se dyshojsha se jan kan me nje vend se bashkuu qas i thash kurgja sem thajke vetem gabim je je tum fajsu njeri gabum anej knej mirpo une ma spo muj mi pa bashke qe me fakte me ja vertetu se jam nje femer qe sdal ashtu skam as shoqni vetem kur te dal dal me at Djalin Spoodi tash qka me bah Une edhe virgj ja kom fal gjithqka qka kam pas se ekam dasht me gjith zemer edhe edu hala Mirpo spodi qka me vepru ami shkru asaj qikes me thirr me pi kafe me mi sqaru do sene se fr jem kurgja spo tregon ju lutem naj kshill me ma dhan Qysh kishi vepru ju. Veq me e thirr te dashuren e te dashurit tim edhe me ja mledh bet tjeter sen sme ka mbet , Nuk di qfar te bej tjeter gje sepse i dashuri nuk me tregon shum gjera dhe