Tash e kam zbulu qe osht i martum, por kam vendos me ja tregu Grus t'tij bisedat tona, me dit se cfare Burri ka! | Histori Të Jetës

e kam zbulu

Tash e kam zbulu qe osht i martum, por kam vendos me ja tregu Grus t’tij bisedat tona, me dit se cfare Burri ka!

Tash e kam zbulu qe osht i martum, por kam vendos me ja tregu Grus t’tij bisedat tona, me dit se cfare Burri ka! – Jame nje femer 31 vjeqare , deshta te shkruaj per nje ngjarje e cila me ka ndodhe tash e sa vite! Ne vitin 2015 -2016 se di sakt jame njoftu me nje djale , kome dale kome pi kafe thuajse 3 here. Po thjesht me ka pelqy shume po diqka brenda shpirtit e ndjesha qe nuk eshte ne rregull me te dhe i thash truqe qe zdua te vazhdoj bised me te! Keshtu qe e nderprem muhabetin po cdo here hisha e shikojsha foton e profilit ti edhe e shikojsha se mos ka naj te re nga ai! Para ca jave me shkruajti edhe fillova muhabetin prap , dola me pi kafe , e bona shok ne fb , po kur e pash ish pas martu ne vitin 2017! Beso qe u ndjeva shume keq se si mundet nje njeri te mos ta doje ate person qe e perzgjedh dhe kerkon prap tjeter !! E keshtu hyna ne fb prej like e pash ato like me zemra pelqimet ishin nga gruaja e ti . Hyna profil te saj ishte nje person e ndjeshme 3 motra pa prind , besoni qe mu dhimt shume aq keq u ndjeva sa per fajin time ka mujt me vujt ajo femer, besa une pa dite qe ai eshte i martuar… Nejse halli ime eshte ky, e kame provoku me fjale shume kete tipin me qellim me u shpreh e me ja dergu grus tina bisedat me i thane hapni syte edhe kontrollo burrin, se so tok te Zotit po prap eshte ka me dhimset kjo gruja e ti po tutna qe hy ne gjynah! Edhe pse besoni aqe nervoz jame ba me kete personin sa jame ka mundohna qfare sherri me ja bo po pa e perfshi grun e tina se e meriton ky majmuni , se veq pse ska mujt me arrit qellimin te une qe sa vite prap vazhdon me pas ate bindjen qe mem bo perveti e mem mashtru. Respekt per te gjitha femrave edhe publikisht ne menyre anonime i kerkoj falje pse kome dal me burre te saj po beso qe se kam dite qe ai ish kane lidhje me to edhe se kom dite as tash qe u martu me te. Me fale!