Sa esht tu qajt fillon te qesh asniher smundem ta kuptoj , Ndodh qe 1 muaj nuk ma hap telefonin por familjes time ju thot qe...! | Histori Të Jetës
Sa esht tu qajt fillon te qesh asniher smundem ta kuptoj , Ndodh qe 1 muaj nuk ma hap telefonin por familjes time ju thot qe

Sa esht tu qajt fillon te qesh asniher smundem ta kuptoj , Ndodh qe 1 muaj nuk ma hap telefonin por familjes time ju thot qe…!

Sa esht tu qajt fillon te qesh asniher smundem ta kuptoj , Ndodh qe 1 muaj nuk ma hap telefonin por familjes time ju thot qe – Pershendetje, un kam qen ne lidhje 3 vjeqare dhe veres jam fejuar.por u ndam. Gjithqka ka qen mire si me familjet si me ne,por nje dite pa prit ishim bashk dhe derisa po bisedonim dhe po qeshnim per nje moment ndryshoji u skuq ne fytyr dhe filloi te me bertas, perdorte fjal fyese dhe i vitne rend te me shikonte ne fytyr, te them te drejten me la ne mes te rruges, pasi shkova ne shtepi bisedova me familjen time dhe ju rrefeva qfar kishte ndodhur, dolen dhe folen me te te gjith vellau, babai dhe saher qe e pyesnin arsyen vetem fillonte qante dhe thoshte se e dua shum, saqe dikush tjeter veshtir se do u kishte besuar fjalve te mia. U takova me te serish ishte i qet dhe sikur mos te kishte ndodhur asgje ,mendova qe u rrregullua qdo gje ,por jo, serish filluan te njejtat gjera sa qeshte fillonte te bertiste te qante, sa qante qeshte, ka 1 muaj qe as nuk e hap telefonin dhe sdeshiron te me takoj, familjareve u thot qe e dua dhe smundem pa te , eshte ne gjendje te keqe ka ra ne pesh ka ndryshu shum, SHume me kan keshillu me shku te nja hoxh ose diqka, nese dikush din naj gru a naj hoxh per qifta mundesisht lajmronu se jemi dy familjet ne hall, por pasi skem pas ksi raste asnjeher nuk po dim ku mu drejtu , Ju kisha lut qe fjal ofeduese dhe te renda mos perdorni se jam ne hall ! Ju falenderoj per kohen qe ndat per mua, nese mundeni mem ndihmu un ju shkruaj dhe ruaj privatesin tuaj. Rrespekt Sa esht tu qajt fillon te qesh asniher smundem ta kuptoj , Ndodh qe 1 muaj nuk ma hap telefonin por familjes time ju thot qe