Kunata me quan K*** Burri me rrah gjdo dite , Vjehrra me thot nese nuk lind djal do ta japim shkelmin dhe...! | Histori Të Jetës

Kunata me quan K*** Burri me maltretu gjdo dite , Vjehrra me thot nese nuk lind djal do ta japim shkelmin dhe…!

Kunata me quan K*** Burri me maltretu gjdo dite , Vjehrra me thot nese nuk lind djal do ta japim shkelmin dhe – Po ju shkruaj un nje histori masi lexova dhe shum te tjera po vendosa me ju shkru.ne fill shoqet m gjeten burin qe kam u takum.bisedum me te dhe u lidhem per te qen ne lidhje serioze ok kalun do muj mir shkojke gjithcka un isha 18 vj aj 25.erdhe prindrit e tij mem kerku per nuse familja mezi pranoj sepse kishin than njerzt fjal te kqija per ata si famija por un me kembngulje vendosa te martohem me ta ok u feju nje dit nisen keqkuptimet me te zu mem sha meme than fjal te kqija mos mem lan me shku askund u ndava nga gjith shoqet vetem qe aj mos gjej arsyje per tu qortu.u bon 4 vite te fejum asnja nga familja e tij nuk vinte te na me fol as per martes as per asgja un i thoja ose me mer ose te ndahemi njera let behet kshtu shum keq nuk shkon aj sme linte ok u bom se u ndam aj kisht dal me motrat e veta kishin kshir nja 3 qika per mu martu me ta ok apet thiri jo tha dot mar ty ok dot martona ok u martum cashtu sa per si e faqe.aj jetojke ne gurbet me motren e vet me nje banes dhe me dhendrin shkova dhe un ozot si shkova nuk pash dit te bardh qka skom hjek nga motra e tij me ka sha ku** mka bo vjedhse me shtike gjithnje mu fjalos me at aj qka i thojke ajo krejt ok ishin me rifte sa qe nje her ma nuk e durova dot dajakun se me krehu per floke thash se me lendui e thira babin tem ne tel aj tha menje her me ma pru qiken ne shpi erdhem ne vendlindje un shkova te prindrit e mi motra vet i kisht gjet nuse tjeter menje her sdi pse murente kaq shum ket ala se di nejta un tek babi im 2 muaj me lot kam ndejt u ndisha shum keq ZOTI kujt mos ja baft me jetu e ndame te prindrit sepse esht shum rand ekisht pa at qiken tjeter po se kisht pranu erdh me mori apet mu shkova gjoja ka ndrishu por jo apet isht njejt me rifte per kurgja nana tij isht grua e keqe folke mbas shpine qka mos edhe sot e ksaj dite qashtu ban mbeta shtatzan ne muajn e 9 vjera sdi qka kisht fol keq per mua kur o hy vjeri dosh me lendui un si fola as 1 fjal veq e kshirsha a komt mu dridhshin aj qka sem tha pise mshajti fjal qka si erdh ne goj un. u semura u ndisha keq erdh buri asnje fjal si tha babaij te vet me qoj ne mjek mjeku tha se ka per me lind por nga friga o tut diqka i ka ran bebja posht barkut por se me lind ok kalun do nja 2 jav linda vajz por me operacion askush sme ndimojke vajza qante ter naten a qen e veshtir shum un gjeth naten pa gjum dhe isht dimer kishna zjarin jasht ne ballkon nena tij bojke se o e semur me qellim qe un te qona me gatu mezi u qosha nga fjalet sen i durojsha boja buk un skisht as 1 muaj qe isha prer nga operacioni fmis nje her ne mengjes vajza qajke si xhdo femij aj me thojke qka i ke bo mor kurgjo un tan naten e kam perkund qka kam mi ba u qu me rehi ebani namin ok.kalojndhe ajo dit vdiq babai i tij aj erdh nga gurbeti pas vdekjes se babajt tij nna 3 dit mas motra e 3 qka si kisht than per mua por aj ateher nuk me refi me pyeti qka ke ba tahsh vallahi betona ne zot se un sdi kurgjo qka ka fol ajo ok sme refi ater nuk muj me genjy sme refi asgje sme tha shkuan motrat e tij neper shpit vetat kur ka thir motra e tij ne tel qka ka pas fjal te kqija me te poshtra mi ka than mua thash un skam faj se babaij juaj ka vdekur un sjam fajtor zoti e ka mar jo ti ke than kshtu ashtu ajo tjetra e qe buri nuk me thot asgja ikisht than motres madhe ajo thiri qka sem tha ok kaloj dhe ajo.buri zu mos me flejt me mua shkojte sob tjeter arsyje zinke se vajza qan un mes pa gjum erdhen motrat e tij me ta rinte me mu veq kshirte ka me u qortu me kallxu demek shi qka i baj ksaj me va bo qefin me ni fjal dhe ju thojke un ka muj qe sfle me at ata po qeshin mu mevinte rand shum veso se mu dukte vetja si budallaqe tash kam mbet shatzan apet po me thojke vjera nese se ki djal na te japim shqelm besoni se shum jam lodh shum kam hjek ala qashtu vazhdon me shan me thot fajl te pa hishme asht kush asht aj nuk e nal.gojen jam lodh qka me ba nuk e di po mendona qka me ba po masi kam vajzen tutna mos ma mer masi te ndahem e me digjet shpirti per ta sdi po te shkruaj un kam me shkru me dit po pe lo me kaq veqse jeta mu ka lodh ma mos lipni asgja ne jet veq me kon rahat se shum rand kona ju prsh nga zemra Let mbetet anonim ju lutem Kunata me quan K*** Burri me maltretu gjdo dite , Vjehrra me thot nese nuk lind djal do ta japim shkelmin dhe