Vetem pse e pyes kush jan keto femra qe i ki ne fb , Aj kerkon te ndahet nga un qfar mendoni ju per ket gje...? | Histori Të Jetës

Vetem pse e pyes kush jan keto femra qe i ki ne fb , Aj kerkon te ndahet nga un qfar mendoni ju per ket gje…?

Vetem pse e pyes kush jan keto femra qe i ki ne fb , Aj kerkon te ndahet nga un qfar mendoni ju per ket gje – Pershendetje Jom ne lidhje me ni djal qe ni vit familja e ti e din lidhjen tone me njohin po gjysa e familjes time e din lidhjen qe jom me te aj jeton ne gjermani kemi problem ne lidhje arsyja pse une kam pyeter per gocat qe i ka fb ne insta sa her e kam pyeter aj eshte sjellur keq shdo femen ka drejt me pyet kush eshte ajo shdo femen ka frike mos ka najsen apo lidhet me te tash aj vjen ks kem be plan me qen bashk mu njoftu me familje tamon siq duhet tash aj me thot smuna se vetum me qeto gjona qe mke pyet pse ashtu pse une e dua aj ka qen i mire me te po ashtu edhe une kam qen shume e mire me te smuna pa te smuna me parendu as ni qast ndarjen me te nuk po di a kjo arsyja apo ndoshta sdon me qen me mua si pelqej me une e dua me pelqen familja e ti e te gjitha sipas mendimit tim nese eshte arsyja kjo qe e kom pyet kush jon pse qysh etjjj shdo femen ka drejt me pyet kur e don mos me pas dasht me pas qellim vec kot se kisha pyet kurre sma kish ndi amo sja vleb per keto gjera mu nda sipas mendimit tim …ndoshta qe edua aq shume prej frikes mos po e humbi e kam pyeter per shdo gje kur eshte lidhja fillim shdo gje duhet me pyet me kuptu nejse desha mendimin e juv a eshte gabim per keto gjera mu nda a ja vlen mu nda ….Une e dua shumee edhe qe jemi larg e dua 24 or jemi kontak aj e din sa shume e dua apo e din qe e dua shume dhe bon keshtu me mua .. Ju lutem a muni me postu respekt per faqen tuaj Vetem pse e pyes kush jan keto femra qe i ki ne fb , Aj kerkon te ndahet nga un qfar mendoni ju per ket gje