fbpx
Po me qudit fakti pse vjerrat si dojn e si respektojn ato reja me te cilat jan por prap jan te pakenaqura sepse

Po me qudit fakti pse vjerrat si dojn e si respektojn ato reja me te cilat jan por prap jan te pakenaqura sepse…


Po me qudit fakti pse vjerrat si dojn e si respektojn ato reja me te cilat jan por prap jan te pakenaqura sepse – Anonim ju lutem pershendetje une jam nje grua e martuar i kam dy femije jam me vjerri dhe desha ta dij dhe mendimi tuaj, une jam rritur jetime dhe si femije ashtu e deri me sot gjithmon jam kan e shkelur. Kur jam kane vajze gjithmon babi sme ka lan te lire per asgje ndersa motrav tjera ju ka jape lirin as kurr si ka kontrollu per asgje. Pasi u martova u gezova ma nfund mu hjeken problemet por ne fakt e martuar probleme jo ma por fjale shum, une jetoj me vjerri ndersa kur jemi kan bashk ma shum me kan deshte vjerria me ato tjerat nenstop jen perla sidomos vjerra e tash mua sme don por atoo saqe edhe qika e tynve me ka bere fjal mua e une i pata thane pleqve tu asgje spo ju baj po ata duhet me medu qe jan pleq e duhet me ba veten mi kqyre ndersa pleqt e tu se kan ba veten sidomos nana jote nenstop me ban fjal, po me qudit fakti pse vjerrat si dojn e si respektojn ato reja me te cilat jan por prap jan te paknaqshme me pas desht ato te kishin mare, per ata quditem shum sepse te isha sjell si ato tjerat me shum me kishin dasht por une sdi politik te miren te keqen ju thom njerzve nersy 100 eshte ma hallall fjala nersy se mbas syve kaq pata e desha ta di mendimin tuaj se pse vjerrat si dojn ato reja me te cilat jan por i dojn ato tjerat kur te ndahen prej tyre.Po me qudit fakti pse vjerrat si dojn e si respektojn ato reja me te cilat jan por prap jan te pakenaqura sepse