fbpx

Shoqja ime e ngusht te cilen e mbaja me te gjitha gjerat plus dhe me cigare nje dit tregoj fytyren e saj te vertet dhe

Shoqja ime e ngusht te cilen e mbaja me te gjitha gjerat plus dhe me cigare nje dit tregoj fytyren e saj te vertet dhe….!


Shoqja ime e ngusht te cilen e mbaja me te gjitha gjerat plus dhe me cigare nje dit tregoj fytyren e saj te vertet dhe – Pershendetje anonim ju lutem”SHOQJA E NGUSHTE” desha ta tregoj nje histori me shoqen time me te cilen jemi shoqeru qe 8 vite qdo tesh e qdo sen e qdo hall e kemi nda bashk edhe pse ajo eshte martuar edhe un jam martuar kurr kontaktet si kemi nderprer, ne shkollen e mesme nenstop jemi shoqeru edhe e kemi qu gjithmon mir por eshte hera e dyt qe pom zhgenjen thiken mbas shpine po ma shtin menja sma kish marr kurr qe e ban edhe per te dyten here!!! Te paren here ja fala por kur e bani per te dyten here se di spo mundem sa qe po dyshoj shum se veq per interesat e veta me paska desht, sikur kur jemi kan ne shkoll te mesme nenstop me sene te mija saqe per dit kaffe e cigare ka pi nga une sepse ajo kushtet i ka pas pak te dobeta ndersa une per asgje skam hjek sikur qike ashtu edhebtash grue e martume e mua nenstop mu ka dhimt edhe kom pas qef gjithmon mej ndihmu edhe me shum se pak mu doke qe po i mdihmoj sepse kur nuk ke kushte eshte keqe me dhimben njerzit por une nuk e kom per kurgjo qa kom ba per ta spom dhimet sen por puna asht qe teper e kom desht si shoqe ne shum raste sikur motren teme se kam nda kurrr e nuk jam pishman per asgje qka kom ba per ta as kurr sbona pishman por veq dua ta di mendimin tuaj pse mi ka bo kto sene sepse shum po dyshoj qe veq per interesat e veta eshte pas lidh me mua e un keshtu nuk dua une kom pas nevoj per shoqe te sinqert e jo shoqe per interes por prap se prap per veti e ka sepse ” Kur nje shoqe ta ngul Thiken per te dyten here asaj ma si thuhet shoqe” sipas mendimit time por pres dhe pergjigje nga ju spo di qka te beje a ta nderpres qdo kontakt me te apo te vazhdoj prap te folim si kemi fole qe sdi sa vite bashk. Sepse kam shum dhimt ne gjyks nga merzia sdi se qte beje kam ra ne halle te madh edhe shum persona ma bajshin nuk doket kjo shoqe e mir por je lidhe me te po i beson ndoshta ti e njeh ma mir se na edhe pse shume raste dyshojsha por prap nuk besojsha qe eshte shoqee ashtu per interes kaq kisha respekt.Shoqja ime e ngusht te cilen e mbaja me te gjitha gjerat plus dhe me cigare nje dit tregoj fytyren e saj te vertet dhe