Lakmojsha me shku ne motele e u fejova me nje djal,Po esht i varfun shum e nuk po me pelqen... | Histori Të Jetës

Lakmojsha me shku ne motele e u fejova me nje djal,Po esht i varfun shum e nuk po me pelqen

Lakmojsha me shku ne motele e u fejova me nje djal,Po esht i varfun shum e nuk po me pelqen…

Lakmojsha me shku ne motele e u fejova me nje djal,Po esht i varfun shum e nuk po me pelqen…-Pershendetje histori e jetes dua tmbes anonim bash mir qe e kini qel kit faqe se na knaqt me kshilla edhe kohen pe kalojna ktu,jena lodh prej lajmeve palidhje politika e ksi sene palidhje bile sa po kqyrim seriala po leexojna edhe historia e disa po mdhimen shum valla se po hekun teper grat e sodit edhe un kom vendos me shkru historin tem besoj qe e postoni anonim.Un jom nje vajz 22 vjeq para dy vitev jom njoftu me nje djal rastesisht 5-6 her vetem jem pa ama ne ntel kemi bisedu 1 muj dhe aj mejher erdhi tek babi im i tregoj per lidhjen ton dhe tha qe dua te martohem me vajzen tuaj ai ishte shum i dashuruar ne mua por un skisha diqka vullnet me ket djal gjith isha dyshime me to skisha ndjenja por pasi e kuptoi familja skisha qa me bo dhe pak u krujsha kisha qef me pas dikon njeten tem se ju lakmojsha qiftev qe dilshin neper vene tndryshme tu hanger dreka e darka edhe nfund me shku te moteli gjith qito i kom pas para syve tmij tani edhe per qata pranova te fejohem me to qe dy vite ende jom e fejuar por qashtu shkoj krejt me zor me to asht nje djal i varfur qe dy vite ende ska mujt me bo as dasem as sen them te drejten edhe un u bezdisa mo nga kjo gjendje e imja nuk di qa me boo punon nonstop me ja lyp 10 euro thot skom nuk edi ku i shpenzon paret kajher po dyshoj a mos asht nerkoman po sjom mujt me nxon ende kajher asht mir kur fol me mu kajher pa arsye ja nis veq mviket qkasmos mthot pa i bo kurxho sem len me shku kerkuni shkoj najkun mysafir me nejt sem len rahat patjeter ka me gjet naj arsye veq mu perlae me mu.mos me mlon rahat me nejt gjith kur shkoj najkun e bon tnjejten sen pastaj prap i bje pishmon thot mfal amo nuk ndryshon perseri e bon tnjejten grindet nonstop pa arsye jom bezdis nga e gjith kjo sa dita dites po du ti jap fund qe dy vite e fejume mos me mujt me bo ni dasem edhe punon nonstop pare ska nuk edii krejt pom thojn jepi fund sa asht ma heret se tona bohet von po spo di qa me bo jom bo krejt vesvese kryt mdhem nonstop disa ma bojshin tka feju me sihire e tash je ftof se tkan lishu sihiret un sbesoj nksi sene amo nuk edij se pse u fejova me to kur skisha ndjenja skisha vullnet me to por kohen e fundit shum jom ftof prej tij sa sdua as zanin me ja ni e jo ma shum kom shum kokdhemje nuk jom mir hiq diqka e ndjej veten se sjom mir po spo di qka me bo smuj me vendos kurqysh nuk me dul qysh pata qef me e pas te fejumin tash kom tjera menime e shoh veten qe kam gabu me menimet e mija se noshta mos ti kisha pas keto menime une sot kisha pas nje tjeter jet,ju lutem me jepni naj kshill qka me bo klm