Me te fejuarin sjemi puth kogja moti,Kisha dal me kusheririn njeher se po e du shum dhe... | Histori Të Jetës

Me te fejuarin sjemi puth kogja moti,Kisha dal me kusheririn njeher se po e du shum dhe

Me te fejuarin sjemi puth kogja moti,Kisha dal me kusheririn njeher se po e du shum dhe…

Me te fejuarin sjemi puth kogja moti,Kisha dal me kusheririn njeher se po e du shum dhe…-Pershendetje gjithve ju lutna anonime keni kujdes mos me shani as ofendoni se ktu njeri shkrun prej hallit qe ka e jo prej gzimit,tyben me pas gzim skisha shkru se skisha pas nevoj per qka po mas pari lexone mir historin deri nfund tani jepmani naj kshill a diqka se jom tu dasht me lujt e spo qka me bo bre, jom nje vajz nga ks jom 23 vjeq tash i boj jom e fejuar gati nje vit ne fillim kemi kalu shum mir por kohen e fundit nuk na shkon diqka mir nonstop me probleme ni dit nuk kalon pa u grindur ne jom bezdis mo nga kjo saqe nonstop dua tndana por perseri diqka mlidh me to pastaj fillova duke e quu kohen me nje djal qe e kisha kusheri shum te afert ai me ndejti pran nonstop kur kisha nevoj mu shpreh me hjek merzi folsha nonstop ntel dhe kur folsha me to u ndjesha dyqysh krejt ndryshe shum mir sikur skom asnje problem me doket sikur fluturat me fluturonin ne stomak sikur u dashurova per her tpar nto nuk ma ndike per kurxho veq te kontaktoj me to bota ish e imja aq shum qe u lidha me to edhe ai me shprehi ndjenjat e tij nisoj sikur un tani pom thot du dalum veq njeher bashk nje nat do flejm nuk du ma shum se per mu martu thot edi qe asht e pamundur por du ta heki tkeqen qe kom mbrena per ty se mki pelqy shum qfar trupi.e qfar buz e ashtu kshtuu them drejten edhe un kom shum deshir me mungojn puthjet ledhatimet sepse met fejumin koh tgjat sekem provu as mu puth as sen sepse sndjej azgjo per to edhe ai nuk reziston por frigohem shum mos e kuptojn familja ekupton ifejumi tani dalin fjal e humbi edhe tfejumin edhe familjes ja qes ftyren e zez sepse ekom kusheri shum te afert por jom dashuru shum nto ne personin e gabuar nuk di qte bej a me dal ajo si kishit vepru ju ne vendin tem nojne doren nzemren e juv kuptomni ju lutem se teper eduu amo asht e pamundur mu bo bashk e kshtu du veq me fjet ni nat bashk amo frigohem dalin fjal se edij qe e boj gabimin mat madh ne jeten tem por me mundon diqka nshpirt kom nis mu bo shum ves vese nonstop mrrin mendja nto nuk di sit veproj ju lutna ta postoni anonim nuk edii a mujta me spjegu mir por qysh jom ndje mrenda e kom shpreh ktuu se smuj mu shpreh me kerkon perveq se ktu ju prsh gjithve