Prej qe jom nda me ty u kenaqa gjdo dit po i nderroj , Mir ta kam ber qe te kam rrahur dhe te kam maltretuar sepse keto gjera na...! | Histori Të Jetës
Prej qe jom nda me ty u kenaqa gjdo dit po i nderroj , Mir ta kam ber qe te kam rrahur dhe te kam maltretuar sepse keto gjera na

Prej qe jom nda me ty u kenaqa gjdo dit po i nderroj , Mir ta kam ber qe te kam maltretuur dhe te kam maltretuar sepse keto gjera na…!

Prej qe jom nda me ty u kenaqa gjdo dit po i nderroj , Mir ta kam ber qe te kam maltretuur dhe te kam maltretuar sepse keto gjera na – Pershendetje meqenese po shof qe krejt pi qajn hallet e veta vendosa edhe une ta qaj nje hall jam e fejuar qe dy vjet jetoj n prizren kurse i fejuari ne ferizaj nuk po di nga tja filloj jam 21 vjeqare lidhja n fillim u kan shum mir pastaj filluan te ndryshojn shum sene nuk e di a e ka pas veq sa mem ba perveti apo qka o puna mi ka ndalu shum sene mka than mos shko te daja te tezja mos dil anej mos knej tani ndryshojke em lajke si shkojsha sa u bajshin disa min m bajke ec n shpi sdi pse u kan ksi. Njeri me dy ftyra tani sem n veshje em pengojke vike n shpi tem m bajke presion mos u vesh ashtu mos kshtu em ka maltretu shpesh her nuk di une shum e du kit djal ama tash ky ka ndryshu so kam don mu nuk e di qfar qellimi ka so ka ma kallxon qellimin spo di se qka me bo familja sem jep perkrahje kerkush sem ndimon Allahut qdo dit pi lutna mem dhan najffar shprese une edhe pse e fejume shyqyr Zotit at pun se kam boo ama spo muj me harru kurqysh qdo kun em shfaqet aj mka harru mka shkru qe o mir qe po knaqet pa muu me tha qe po i ndrroj gjdo dit u knaqa pa ty isha kan  shum keq mir ta kam bo qysh jom sill me ty se qato sjellje na shtinen mu nda e ndamjes ja pash hajrin e qisi sene niqin sene tjera mi tha un veq e ngojsha edhe kajsha si e trent  edhe une po du me harru ma kit djal se jam lodh shume ndimomni ju lutna sado pak ni keshill jepmanii se qka me baa qysh me vazhdu un jeten. Kshtu Prej qe jom nda me ty u kenaqa gjdo dit po i nderroj , Mir ta kam ber qe te kam maltretuur dhe te kam maltretuar sepse keto gjera na