I dashuri u qmend kur pa fotot e mija pa rroba,qe ja kam derguar nje bukuroshit… – Histori Të Jetës

I dashuri u qmend kur pa fotot e mija pa rroba,qe ja kam derguar nje bukuroshit

I dashuri u qmend kur pa fotot e mija pa rroba,qe ja kam derguar nje bukuroshit…

I dashuri u qmend kur pa fotot e mija pa rroba,qe ja kam derguar nje bukuroshit…-Pershendetje histori te jetes doja te tregoja historin time dhe te kerkoja opinionet e fansave te juaja kerkoj te jet anonim ju lutem. Jam nje vajze 24 vjeqare dhe kam nje histori qe me vret qdo dite nga pak. Disa te njohur nga familja erdhen te me kerkonin doren per nja djal disa her dhe une nuk pranoja te fejohesha pa e njohur pak, dhe nje dite un hapa nje facebook fake dhe fillova te shkruaja me at djalin qe me kerkuan per te sepse doja ta njihja qfar tipi dhe njeriu eshte dhe biseduam nje kohe te gjat dhe flisnim kalonim me teper se mir ,mirpo nje dite ai djali me tha ose me trego se kush je ose po te bllokoj. Une isha ne nje pozite teper te palakmueshme dhe i tregova se jam ajo vajza qe ke lyp per nuse. U habit mirpo nuk ndikoi diqka keq vazhduam biseden qdo dite njiheshim dhe lidheshim me teper me njeri tjetrin filluam te takoheshim . Un ika ne pushime dhe ai erdhi tek un u dashuruam marrezisht aq sa smund te qendronim as nje minute larg njeri tjetrit iku ne itali por nuk qendroi shum gjat sepse nuk mun te qendronte larg meje as un larg tij dhe per aq koh sa ishim bashk ai me shume qendronte ne ks se sa jashte benim planet per martesen, per femijet ishim teper te lumtur nuk kisha ndjere ndojher lumturi te tille mendoja se egzistonte veq ne perralla. Beja gjithqka qe ta takoja genjeja rrezikoja. Mirpo egsistonte nje problem sepse atij i kan folur keq per mua dhe mua me kishin folur per te por nuk ka ndikuar te un mirpo te ai kishte ndikuar tej mase saqe nje nate ne patem njd konflikt te tmerrshem dhe filluam dyt te qanim me tha se nuk mund te jemi bashk sepse kan folur keq per ty dhe me vie inat. Me tha te dua me shume se veten por nuk do te martohem me ty sa qaja un qante dhe ai. Me kerkoi qe ti qendroja afer edhe nese e gjen dike tjeter sa per te kryer obligimet martesore sepse askend tjeter sdo ta donte dhe un pranova me mendimin se do ndryshonte mendim dhe shpresoja se nuk do ndodhte qe ta shihja me dike tjeter sepse e dija se me donte dhe vazhdon njejt. Por kur erdhi heren e fundit ne ks ai ishte takuar me nje vajze dhe jn kur e kuptova mu shemb bota. Qaja dit e nat e vazhdoj njejt kam nje dashuri tejet te madhe per te ai me therret flasim bertasim shajm njeri tjetrin dhe perfindojm duke qare,nje dit me vjen nje facebok nje tip bukurosh dhe isha e mbushur me inati ndaj te dashurit tim duke biseduar me ket bukuroshin me dite te tera nje dit me kekron foto provokuese dhe i dergoj foto komplet e zhveshur vetem ftyryen jo me lutke te dalim se bashku por nuk pranoja doja vetem ta nxeja se nuk kisha interes per me shum dhe pas disa dite dola prap me ish te dashurin me thot ma jep telefonin pak un isha shum e habitur sepse asnjehr sme ka kkontrolluar dhe kisha harruar krejt per fotot ne at moment ai i sheh fotot qe ja kam dertguar dhe me godet me dore ne kafe ku ishim,pastaj bertet me ze te madh se ti qenke nje ku** dhe ik nga aty me lendup.Ne prap bisedeojm por kemi inati me njeri tjetrin edhe pse dashurohemi shume ai me thot se nuk e do at tjetren dhe se eshte me te per te kry obligimet sot kur e di se ai ka dike tjeter ne krah po me vret tej mase dhe po vuaj pa fund po shkatrrohem qdo dite qdo nate. Dhe kur i them se nuk po mund te duroj qe ai eshte me dike tjeter ai nuk me kupton me fyen me shan me thot se ti i ke derguar foto zhvesh njerit qe nuk e ke njohur fare ju kisha lut djemve si kishin vepru ne vendin e tij dhe vajzave si kishin vepru ne vendin tim .a mund te me thoni ju kur dikush te do mund te ndalin fjalet e kota? Mund te ja shkaterrosh jeten dhe tja thyesh zemren njeriut qe jep jeten per ty? Ju lutem me jepni disa mendime dhe ide.