Edhe pse ishte e fejuar ne dilnim se bashku,Arrita ta ndaj nga i fejuari i saj dhe... | Histori Të Jetës

Edhe pse ishte e fejuar ne dilnim se bashku,Arrita ta ndaj nga i fejuari i saj dhe

Edhe pse ishte e fejuar ne dilnim se bashku,Arrita ta ndaj nga i fejuari i saj dhe…

Edhe pse ishte e fejuar ne dilnim se bashku,Arrita ta ndaj nga i fejuari i saj dhe…-Pershendetje Histori te Jetes Spari ju pershendes dhe ju uroj pune te mbar dhe shum suksese. Anonim ju lutem Ne moshen 26 vjeqare u njoftova me nje vajz e cila ma mur zemren qysh ne shikim te par permes faqes fb. Un isha ne Gjermani por jo me dokumente te pergjithshme Gjethqka ishte me dijen e saj, gjithmon kalonim te lumtur gjat gjith nates nuk i ndalnim bisedat. Kur erdha ne Ks pushime takoheshim ka ndodh edhe 2 her ne ditje nuk Mund te rrinim pa njoni tjetrin Familja e saj ishte ne dijeni per ket lidhje mirpo ata ishin kunder, por dashuria jon nuk kish te ndalur,erdhi koha te kthehem ne Deutschland edhe mbramjen e fundit me Plot veshtirsi e gjeti kohen dhe erdh ne krahet e mi. Pasi shkova mbas nje kohe me tha se Familja Don ta fejoi per tjeter-vendim i familjes ajo edhe ndodhi mirpo dashuria mes nesh nuk kish te ndalur sa here visha ne Ks edhe pse ishte e fejuar un gjithmon ja mbushja mendjen me dal me mu dhe gjdoher kemi dal shpesh bile ata sikur ne kohen kur nuk ka qen e fejuar sikur kur u feju ne prap kemi dal njejt se dashuria Jon nuk pat te ndalur asnjeher gjithmon e kemi dasht shum njani tjetrin po rrethanat e jetes na largun kur u feju edhe pse kaniher e nijsha veten fajtor ne anen tjeter kur menojsha se un e kam pas i pari nuk me vinte edhe aq keq.dhe shkaku i dashuris ton te sinqert ajo u nda edhe nga i fejuari, ne perseri ashtu te dashuruar mirpo pengesa kryesore nuk kishte te ndalur familja e saj me arsyen se ata e fejojn thjesht nuk dojm te japim per muaUn mundohesha ti ndreqi letrat por ishte e pa mundur isha vetem permes kontrat punes+Advokat nuk doja te martohesha me askond atje mendja me rrinte vetem tek G. Pas nje kohe mora vendim te vi ne Kosov dhe erdha Pasi qe erdha vajza qe e dashuroj me zemer filloj tme largohet me takime shum te rralla nuk e dija se qka po ndodh se pse u largu prej meje as sot e asaj dite smuj me kuptu po un gjithmon i boj pytje vetes pse se krejt i lash per to e ajo per mu u zhduk por dashuria nuk mungojke e doja dhe me dojke. Ne nje mengjes te keti viti ishte mengjes i zi per mua Kur mu lajmerua se esht feju. 4 vite e gjysme ja kushtova asaj Nat dhe dit Dhe tani mbeta pa fjal dhe me zemer te thyer. Qka mendoni ju si te veproj. Ajo esht Nat dhe dit ne mendjen dhe zemren time.