90% e Grave kan qen te tradhtuara dhe prap jon me qata Burra, Une kam 21 vite martes dhe ka ndodh qe...! | Histori Të Jetës

90% e Grave

90% e Grave kan qen te tradhtuara dhe prap jon me qata Burra, Une kam 21 vite martes dhe ka ndodh qe…!

90% e Grave kan qen te tradhtuara dhe prap jon me qata Burra, Une kam 21 vite martes dhe ka ndodh qe…! – Per gjitha femrat qe shum shpejt po japin keshilla ndanu prej burrit . Te dashura vajza gra e nana problemet nuk zgjidhen me dynja ato duhet te zgjidhen me njerzit e afert ose , ose ju vet duheni te jeni te zojat e vetit , e jo me turbullu koken ktu me gjithfar ofendime e nga qdo lloj njeri . Po kuptoj keni halle keni probleme po nuk jeni te vetmet ju me halla , te gjith ne nje menyr kemi hallet tona , po mos e tollovitni koken tuaj me gjithfar muhabeti kur askush nuk asht ne vendin tuaj. Po qe tem tradhetia e para te thojne ndaju! Po shum let asht me than po sa e bejne? Sidomos kur e dijm qe 90% e grave e kan perjetu tradhetin e shumica jon me qata burra , e me goj thojn ndaju , po ko more njeri duhet shum sakrific ne jet per me mrri diqka se jeta nuk asht e lete. E dyta njo qe tradheton ni her tradheton gjith as kjo sosht e vertet mos u boni egoiste. Ket kshill po ja jap nga pervoja ime te jeni te sigurt se edhe un kur isha e re kuptohet pa martu sa jemi kon ne lidhje e pata zan tu me tradhetu 2 her, dilke qdo nat perlamje po flas per moshen 20 vjeqe . Po un kom pas shum besim ne veti sjom marr qa ka bo e qa mkan thon kom vazhdu jom martu edhe jom e bindne qe jom shum e lumtur me familje . Prej dites se merteses e qe 21 vite burri jem asht njeri ma serioz qe egziston edhe as dyshimin ma te vogel sma jep. Tash sikur ti kisha ndegju shoqet isha nda qat her e se kisha perjetu ket knaqesi kurr. Po ato shoqet e mija at her noshta skan pas qasi tradhetia po tash masi jon martu jon katastrof , po un nuk ju thom ndahuni po ju them provoni me miresi mi ndryshu deri sa te shini qe spo shkon e jo ndaju. E di qe tash keni me thon te tradheton e se din . Po Jo jo jo e di me shum siguri edhe per at koh se fajsoj absolut se ka qe 20 vjeq . A per sot e falenderoj shum se asht njeri perfekt. Njeri ndryshon . Temat tjera vjerrat po leni more vjerrat kunata kunati po leni more mos e perzini jeten tuaj me njerz tjer , qdo kujna respekt qysh e meriton . Nuk asht qe deshta me ju msu veq po ju jap edhe nje keshill . Njeriu ka nevoj noshta po mos kqyrni me ja bo problemet edhe ma te medha , nese mundeni me ju ndihmu me sinqeritetin ma te madh bejeni, nese jo mos komentoni veq mi bo njerzt mu bo ma keq , sidomos do vajza e do djem te ri me do shprehje katastrof.Me te gjitha keto deshta te them qe problemet familjare mbani ne familje ashtu si edhe emri e deshifron . Flm