Xhaxhai ka marre per Grua nje ku** rruge dhe ka 2 kelysha me te, e con ne Dubai ndersa Babi im nuk ka... | Histori Të Jetës
Grua

Xhaxhai ka marre per Grua nje ku** rruge dhe ka 2 kelysha me te, e con ne Dubai ndersa Babi im nuk ka…

Xhaxhai ka marre per Grua nje ku** rruge dhe ka 2 kelysha me te, e con ne Dubai ndersa Babi im nuk ka… – Pershendetje histori te jetes nuk e dua gruan e xhaxhait tim eshte ku*** rruge ka lind 2 kelysha une du qe kelyshat e saj te mos i shoh te mos lindi me femije se jane fare e keqe na e ka largu xhaxhin fare prej nesh nuk kujdest me per ne xhaxhi ben gjithcka me u kujdes per gruan e tij I jep jete luksi ajo eshte rumune une du qe ato te ndahen ti hudhesh nga jati qe ato kaluan pushimet kane inat zili kur ajo krekoset lumturohet du qe te ndahet nga xhaxhi im na zuri deren kur do kthehet nga pushimet ka per te bere dhomat e femijeve e kjo gje me merzit me trishton me lendon ajo ku*** ka qene lidhur me njerez te famshem e fatkeqesisht ja zuri deren xhaxhait tim une nuk i dua femijet e saj kushurirat e mija me vjen turp qe kane gjakun tone pse xhaxhait im gaboi aq shume pse thjesht nuk e pagovi sherbimet e saj e ta lente por zgjodhi ta bej ku*** e rruges mbreterreshen e shtepise sone ajo eshte nje ku*** e zgjuar e stervitur e perdorme dhe u ngjit xhaxhait tim ja zuri deren dhe lindi kelyshat e saj 2 femije njeren 3 vjece tjetren 1 vjece ne po paguajme meshiren qe xhaxhai im tregoi kundrejt asaj ku*** dhe kur beri aksident xhaxhai im ate ku**** te paren e lajmeroi nuk mendoi per ne nuk pres qe te marri engjell per grua por te pakten mos te marri dike qe na cenon rehatin tone ekonomine tone jeten tone te perditshme ajo eshte fare e keqe qe nuk ben per xhaxhain ai gjithmone na merrte jashte shtetit e tani nuk na merr me I harxhon me ate kur*** dhe kelyshat e saj e con ne dubai maldive kudo ku nuk e ka cuar pse na zuri deren e shtepise babi eshte me diabet analizat kushtojne dhe nuk ja plotesojme dot e xhaxhai na mungon xhaxhai im meriton te vuaje per zgjedhjen qe ka bere per meshiren qe tregoi kundrejt saj po e paguajme ne per kedo qe me gjykon e provofshit ku**** ne shtepite e juaja a atehere flisni kur ju zene deren e shkaterrohet harmonia familjare. Nuk pretendoj te mari nje te pa prekur me moral te shitur por edhe nje ku** jo Ai mund te marre cilen grua deshiren derisa nuk cenon familjen tone ekonimikisht dhe moralisht zenka familjare. Ajo eshte manipuluese luan me xhaxhain tim si me top ja ka bere mendjen lemsh.