Ka vite qe nuk i kam pa fmijt e mi se nuk me lejon ish Burri, e di qe ata kan me m'kerku ni dit e shpresat nuk i hupi! | Histori Të Jetës
vite

Ka vite qe nuk i kam pa fmijt e mi se nuk me lejon ish Burri, e di qe ata kan me m’kerku ni dit e shpresat nuk i hupi!

Ka vite qe nuk i kam pa fmijt e mi se nuk me lejon ish Burri, e di qe ata kan me m’kerku ni dit e shpresat nuk i hupi! – Pershendetje Per faqen me te mir qe na jep mundsin ti ndajm gjerat te cilat skemi guxim ti ndajm me gjith secili shum pershendetje edhe per juve qe na jepni keshilla si ato ofenduese si ato te mira Un sot dua me nda nje Hall me te gjith juve Sepse jemi njerz dhe Pa dyshim qe Jeta po te sjellkee shum sene te cilat disa mundte perballohen por disa edhe jo … Pa e zgjat ma shum Jam nje Vajz Nga kosova Por jetoj ne mergim Kan qen e martumar para dy viteve Me nje fshat te kosoves Si krejt jemi dasht jemi feju nfund jemi martu kemi ba edhe femi i kam 3 femij si molla Faleminderit Zotit Por fatkeqsisht Nuk zgjati ajo lumturi nuk arritem ta kuptonin njani tjetein edhe pse kishim femij jam mundu shumm her me perballu e lash edhe gurbetin se ka qen nje djal e familja vet se kan leju me jetu larg se as vajza skan pas as djem te tjer i vetmi o kan i prindve ne fillim krejt mir e qojshum po pas lindjes se vajzes se pare fillun kekquptimet mosmvarshjee lidhje pa lidhjee vonesa ne shpi ndonjeher edhe hiq svike deri ne mengjes tan naten e pritsha me ardh edhe kur vike ne mengjes me maltretonte sikur te jem ndonje rob dhe jo nana e femijes se tij por durojsha se ka mu ba mir per krejt u falsha e bojsha lutje se mos po ndryhsojn senet me kalim e kohes por jo deri sa lindi edhe vajza e vogel aj tu shku tu bo keq e ma keq Edhe Nje dit ma u lodha Thash Ma mir po i japim fund le te perfundoj kjo vujtje kto malltretime se sisha e detyrume mi perballu krejt ktoo dhe kur ndegjoi qe un po du mu nda me nxjeri me gjith tesha perjasht pa pik ndergjegjie qe un kisha 3 vajza me at dhe femijt nuk mi la un kam vujt shum per femijt e mi ka qen nje faz shum e rand si nan per mu Kush eshte nan E kupton qka osht met mda prej evladit por edhe kta e perballova se ka mu ba mir… Kaluan vite dhe un ende si kam pa fmijt e mi malli mer shum zemra me kallet por nuk mi lejon as mi pa .. Krejt Kta e kam Lan Ne zot Se nje dit Ato vajzat e mia kan mem kerku si hupi shpresat por qe 8 muj kontaktoj me nje djal jemi njoftu nepermjet internetit dhe aj jeton ktu ne evrop kemi bisedu kemi fol ja kom tregu krejt jeten prej nfillim e deri ne mbarim por nje gja qe mka deshpru eshte qe aj ka qen nje kusherin i larget i ish burrit tem por ata nuk kan fol per ceshtje probleme familjare nuk kan fol dhe un se kam njoft as aj mu kur i kom tregu aj sem ka tregu qe kush eshte dhe qe eshte familje me at tash na jemi lidh shum me njani tjetrin normal familja e atij jan kunder sepse jan familja ka Nana e babes dhe un jam ne halll te madh un po hjeki dor po aj nuk po hjek me thot qe do jemi bashk dhe un te du Jam ra ne dilem nuk po di as qka te baj Ju lutem me jepni keshill sepse kur se kam mendu qe jeta pot shtyke deri ktu Me jepni keshill se ai ka ndodh dikujt kjo Por pa ofendimee Cdo koment do ta mar Per Nder Por kisha preferu pa ofendimee… Koment keshillues qe sado pak tem ndihmon me vendos se niher jom djeg mos te djegna per sdyti faleminderit gjith juve.