Vjehrra non stop m’thojke “Djalit tim i ka mbet merak Ajo tjetra shume”, vendosa me provoku Burrin ne emer t’saj! – Histori Të Jetës

non stop

Vjehrra non stop m’thojke “Djalit tim i ka mbet merak Ajo tjetra shume”, vendosa me provoku Burrin ne emer t’saj!

Vjehrra non stop m’thojke “Djalit tim i ka mbet merak Ajo tjetra shume”, vendosa me provoku Burrin ne emer t’saj! – Jam 28 vjeqare jetoj ne perndim kam dy Femij… Ka desht zoti mi Ka fal si dRita me burrin kam pas jet ti mir po edhe te Keq. Kam pas ofendim ere mdhaja nga burri mka bertit. Ka ndodh edhe Qe mka maltretu pa kurfar arsye, esht shum gjak nxeht po persi u ktheke te me fol. Une e dojshe Shum Ja falsha te gjitha, me thojke se me don Shum. Edhe i besojsha, punon gjdo dit pa pushim at lek i vedh te gjitha ne kososv, Une me fmij vet ne banes i kam rrit vet kurr pA ndihem ne burrit. Kontrolla shtatzanis gjethmon vet i kam kry. Kurr pa qel gojen Kurgjo. U bera e keqe per famlij ne burrit pse erdh Shum shpejt te burri. Ata sme dojshin mo… Vjerra non stop ma permendke at vajzen, djalit Tim i Ka mbet merak Shum Qe se Ka marr per nuse. Une gjethmon mendojsha Qe Ndoshta burri e don ende ato. Mandej une vendos Qe te qeli ne Fcb the ta regjistroj burrin Tim ne emer te (asaj vajzes). Dhe shkruj Ky vertet Nuk don Niher pA dit kishe esht po une i shkruj jam AJo vajza dhe i them a ke deshir me dal. Ej te pres kur te ki koh, burri im i Thot po te lajmron une vi me tren. Po ti mes me shkruj shpesh se gruja tutna po merr vesh naj qka e nuk muj me ardh. Thot shkrujm Veq orar te punes. Prap i them Je sigurt Qe vjen. Burri im i Thot po do te vi è Kemi mi per te gjitha. Besoni burri im moment ndryshon shum. Une i them ke diqka ti spo behesh rehat me bertet mue the me thot asgje mes me pyt mo, dhe e gjun telin e then. Shkon neserit e blen te nejet telin. Dhe prap i shkrun asaj qoma ni foto kom qeF me te pA qysh Je per mometin. Une Ja dergoj Ky Thot me pa dorim po pres Met pA. E ne Fund i them burrit une TKom zbulu diqka pom tradhton Thot jo them Qe faktet ne tel i kI. Ky me Thot mue e di TKom lendu Qe don rri Qe don Shku..harrove ta ceki at dit kur kem fillu me zaibat ne Fcb. Vjen ne banes me Thot mue em pengoj Cigare e pin ti. Je e lirt merri fMijt e Hec Shko kU dush une Ja filloj te Qaj i them kurr sem ke thon pse tash me thu. Po prap per se dyt mashtrohet shkrun i thot ej te une Flejm hotel osé e lojm diku ne pushim takohemi. Une i shkruj Oki kur te ki qef . Une dje Ja KOm Ja tregova faktet te gjitha .. Me Thot mue KOm desht me dit Veq kush esht Kurgjo tjeter. Sdi si tju them une Sun ben Rehat mo … Ky me qan para syve me thot qe me don falma po Thot kurr ska me ndodh… Fmijt me dhimet Shum. Edhe une skam ku te Shkoj, jam pA pun, jam e mvaren Krejt pre burrt. Sipas mendim juj Qka then a me Ja fal. E di KOm gabu Qe e kom provoku po gjeth em shkojke mendja Qe e don ende at vajzen deri sa familja vet ma permendish Shum her. Une burrin e dojshe Shum gjeth kisha frik se Ndoshta Nuk me don deri sa me rrinte. Me ofendojke. Une jam nje vajz e shtepis qe skam gucu pre famijes te dera me dal. Sdi jam Bo me lendu vet spo me jetohet me me burrin. Ju kisha lut pa ofendime. Ju pershendes e ju uroj nje nat te mir.