Vjehrra mu ka bo si komandant, e kqyr oren kur zgjohem prej gjumit dhe ju thot vajzave tveta mos prekni se kjo... | Histori Të Jetës

Vjehrra mu ka bo si komandant, e kqyr oren kur zgjohem prej gjumit dhe ju thot vajzave tveta mos prekni se kjo…

Vjehrra mu ka bo si komandant, e kqyr oren kur zgjohem prej gjumit dhe ju thot vajzave tveta mos prekni se kjo… – Jom nje vajz 23 vjeqare e martuar jetoj ne Amerik me burr e prind e tij Problemi eshte vjehrra qe me poshtron pergjdo gja deshiroj tandaj me ju ket merzi sepse familjen time nukmund tamerzis kur kom qen e fejuar kom vrejtur vjehrra nuk ka respekt shkojsha ka shum musafir kunata e dyt dojke mem ndihmu vjehra ulu ti se kjo i kryn vet pusho tiqika jem besoni qe nder tehuj shum durim pot jepke allahu po sedi deri kurmo mu ka lodh shpirti qdo kun perzihet qka veshi thot qita vishe nje te shtune u zgjova 7:30 metha shum von jequ nuse jeti nuk fola kurjem martu tegjitha parat edukatin mika marr asgje skom than kom menu qe Edin ku ashte kufini ika 4vajza nuk punojn kan fmijet evogel ithirrne megjes gjithom jan ktu nuk shkon nidit pato prej mengjesi deri nemromje shtrihen asfemijet evet nuk ikqyrin kur vin mimarr burrat thot vjehrra kthej buk qdodit qikat emija skini qka mulodh juhajdi ktu ju qekjo ikryn krejt mdoket vetja sherbtore qdokun duhet mepyt kto burri methot leje ski qka evet kta ktu kemi shtepi vjehrria jan dyt npenzijon kanonstop musafir kashum pun perpun sekom dert veq tisha rahat shumher jom rrok meburr per shkak teksaj nje dille thojke burri bonu gati po dalim pak kjo sinike uqojke thirrke shoqe musafir kem rri time ba hyzmet ikrysha krejt tani mabojke tash mun meshku edhe mrena niore ktu mukon ozot sedua aspak permu eshte epashpirt shkuam neks nedhjetor jabojke burrit netrrin ktu kjose biletat shtrejt kur dojke mem quburri tefamilja jem jabojke qkakame lyp net rrinshpi tvet kamusafir eshpija madhe ajo tonditen veq shtrit rrin kurshkojm menejt dikun ulu tiqe nusja jem krejt ikryn kurr skaqef mem paul qdoher ekontollon dhomenmos kom ble diqka perfamiljen tem oshte shum aktore shpesh mtregojn nuset tjera qeper muflet fjal tmirashum puntore dheshum ebukur kom pas shum fat kto fjal permu skan vler seenjoh shum mir mthot gjej nipun skame hanger badihava ktuniher fmij mos bani hinne pun mamir tebjen edhe kur tamirrsh rrogen ekan venin evet atopare eshiqoj zemra mbrenda ithot oj eposhter allahin taktheft ku tedhem mas shumti qekurr sna le muknaq nje dit spaku veqme fjal tkqija qdodit ta prish qefin qka menoni vajza dhe gra per gjendjen time qka me kshilloni se jom shum e merzitur