Shoqja ime e ngusht mendon se kam fjetur me frajerin e saj, une nuk di si t'ia deshmoj qe aj eshte... | Histori Të Jetës

Shoqja ime e ngusht mendon se kam fjetur me frajerin e saj, une nuk di si t’ia deshmoj qe aj eshte…

Shoqja ime e ngusht mendon se kam fjetur me frajerin e saj, une nuk di si t’ia deshmoj qe aj eshte…- Pershendetje stafi histori te jetes.dhe te gjithe fansat e kesai faqe,dashta te tregoj edhe un ni histori, jam nje vajz nga kosova un e kam pas nji shoqe edhe ajo nga kosova asaj ja paten lendu krejt familjen ne luft dhe mbet e vetmeme. Pasi qe ajo ishte vetem 7vjeqe,dhe migja i vet emori ne perendim ajo u rrit,ne edhe para lufte u neshim familjarisht shum,po tash problemi osht ajo u njoftua me ni djal nga shkupi,para 5vitev 2 ishte shum mir pe at djalin,ajo mas 2vitev erdh ne kosov per me shku ne shkup mu taku me at djalin,edhe shkup ne shkup tan rrugen e thirrke ne tel te dashurin po aj e kishte mbyll tel,dhe e shifsha shoqen qe nuk po ndihet mir,pritem 4or ajo nuk dojke qe te kthehej pa e takua te dashurin po aj nuk ju lajmru ne tel,shkoj te nje restaurant shqiptar per meja lan aty nje dhurat qe ja kishte pru po nuk ja la at dhurat qe ja kishte pru,po e pash e hoqi zingjirin e dores dhe ja shkrujti ni leter Nr e tel te tina dhe disa fjal,po e shihsha se menzi qe shkrujke tuj ju dridh duart, u terru dhe u kthym per kosov ajo ma nuk foli as ni fjal,e shihja syt me lot,ajo erdh per me nejt 1muaj po nuk nejti u kthy meniher ne gurbet pas 1 javesh sepse nuk mund te rrinte vend ni vend,po tani ndodhi diqka tjeter i dashuri i saj me shkrujti mu me ftoj per kafe dhe une u habita fillimisht sepse e dijsha qe shoqja ime eshte ne lidhje me te dhe si te shkruaj aj mua kur une jam shoqja e saj e ngusht.. nuk e kuptojsha pse mirepo ,normal qe une ja ktheva i thash qysh pom thua mua meja ba kta shoqes tem ata e kam si moter dhe nuk ka kush qe na ndan as nje qen sikur ti as kerkush hiq dhe me kaq u kry, une ja shkrujta ni sms shoqes ne tel i thash se qka me tha i dashuri yt,ajo me thirri meniher me tha qka jon kto lojra keshtu dhe nuk me besoj menjehere me fajesoj mua dhe me tha gjithqka tha qka eshte kjo e din ti gjendjen tem edhe hala po mundohesh mem lendu a qka? mete vertet ju thy zemra shum, po une u mundova me kan e sinqert te shoqen po tash jom ma kurr nuk don mem pa mu me urren shume dhe ata pa arsyje, e vetmja sen qe kom desht me bo osht me ja qel syt me i tregu kqyr qfar mashkull i poshter osht qe osht ngjendje edhe shoqes tone me ti shkru.., ku do qe i shkruaj me bllokon ne fb ne qdo vend ajo kurr nuk mka fol uban 3 vite une tash jam martu kam femi,ajo nuk me fol kurr mu pom vret shum pse erdh puna kshtu sepse na kemi qene sikur motra as gjumi nuk na ka nda ajo prej qe osht ba 18 vjet naka ndimu shum nanes tem se edhe na jena rrit veq me nanen ajo qdo muj i ka qu pare nanes tem edhe vazdon edhe sod, ajo edhe sod fol me nanen tem i ndihmon me pare vetem pse kan qen shoqe te ngushta me nanen e asaj shoqes, ju lutem me jepni nje keshill si muj me bind une ata qe nuk kam pas sen me te dashurin e saj kurr ne jet por aj me ka ftuar ne kafe jo une ata! e kom deshmu me SMS por ajo ende sbeson, kam qef qe te tre te ballafaqohem qe ajo ta kuptoj te verteten se ,ajo hala vun shum me ndimoni lu litem si mundem meja vertetu qe nuk kam pas sen me te dashurin e saj,se ajo nuk me fol ma kurr,qush muj me bind qe nuk kena pas sen nemrjet vetit un me te dashurin e saj,