fbpx

Vjehrra me thot "mos u laj diten por naten se eshte marre", Kunata nuk me thirr ne emer por BOSSI...

Vjehrra me thot “mos u laj diten por naten se eshte marre”, Kunata nuk me thirr ne emer por BOSSI…


Vjehrra me thot “mos u laj diten por naten se eshte marre”, Kunata nuk me thirr ne emer por BOSSI…-Prsh jam 28 vjec nena dy fmive fejova moshen 23 vjec me dashuri masi bem fejesen i fejumi qe esht bashkshorti im coi tek shtepija ti ku kishte prindrit burri ishte cuni par I madhi vllai dyt kishte mbaru studimet per fizjo terapi I dyti ishte tiran shkoll mesm motra fundit vogla gjimnaz ne shpin tyre ishin prindrit vllai motra vjerra ime pelqente mendja saj komadote ne at shpi ju dukte vetja shum zoja dhe mencur dute terhiqte tjeret si thote ajo dhe perfshir burrin Tim dhe mua vjerra sipas mendimit Tim kishte gabim ne fillim njojes duken shum familje mir dhe burri problemet filluan mometin qe un dhe burri fillu flinim bashk atyre nuk pelqeu filluan Benin kritika flini po mos benit gje perse bet un skisha as problem burri ishte pari per mua un vujta shum ndjeva keq fillo vjerra me kritika Tjer mos la diten lau naten kur fle me burrin se esht turp shoin njerzit bajon kishim jasht shtepis kushte nuk ishin mira ishin varfer shkova nita tek prindrit mi 3 muj ndrko burrin kisha greqi nuk po pelqente menyra se si me flisnin tele kunata as nji her nuk therriste emrit bosi bosi thoja mu drejto emrit vazdote u kthy ga greqija burri vendosi me merte himar det me preteksin se do cote per pushim det per plaz pranova u gezova pasi un kam jetu ne fshat larget ku rrall dilnim ai coi ne shtepi pa banushme ku skishte kusht nita dy jav pa pun u merzita ter diten shpi dita gjat korrik ai vite ga puna kater late me ujn qe linim bidonat djell pasi mbushim we tu grofshin meto benim dush dilte mua nuk me merte dh kthente oren njimdhjet kerko a cote det u justifikote se nuk kishte ko dhe mua veten nuk cote nuk linte ju luta per nji pun me gjeti pastruse fillova mir po punoja kur mbarote punen ti dertim vite merte dhe mua te puna ime prisja aty ai kishte makin pronari ku punoja shpreu se kerkote pastruse tjetr ky hyri garat se njige ai dike do jua sillte punote atje kur ne po kthenim shpi pyta kush esht ajo ku nje ate femer car ke ai si pa problem ma dha se do sillte ajo do mate shum mua do shkom mir e kuptova qe kishte dashur u ndjeva keq fillova besha xheloz thash shkeput cdo mardhenjet me te perderisa je me mua ai tha se nuk ndaloja folte me te Jo un po as nji un thash fjal fyse per dashuren dashnore si quj filloi me maltretimote shum dhe kerkoi tu ndanim shkoj a tek shpija ime ke prindrit mi mu duk fyse.Nuk len fmit se bej dot tu shkrujt se pata maru ma lujti doren cuni cova