Me gruan qe 6 here jemi ndare, ajo ska respekt per mua as une per te, cka sme ka bo tulifar provokimesh... | Histori Të Jetës
Me gruan qe 6 here jemi ndare, ajo ska respekt per mua as une per te, cka sme ka bo tulifar provokimesh...

Me gruan qe 6 here jemi ndare, ajo ska respekt per mua as une per te, cka sme ka bo tulifar provokimesh…


Me gruan qe 6 here jemi ndare, ajo ska respekt per mua as une per te, cka sme ka bo tulifar provokimesh…-Pershendetje per te gjith ato qe marrin pjes ne ket faqe jeta me halle qysh mos deshta te shkruj nje histori. Tmerri e PA durushme dhe ndashta e PA perballushme qka do te vjen ne te ardhemen ishalla zoti don e ban te Miren kam evlad pergjetsin per ta si babe vdes nuk muj tradhtoj femin Tim qysh si 15 vjeqar mendova dhe Bana mund te madh qe nese martohem te kan sigurin familjaret qe doté jam ne shpi I arrita ne gurbet po u fejova ne ks ashtut me nje katun un u rrita ne nje periferi te nje qyteti ne ks shum shpejt morra ngat vetes shkoj Mir Isha I lumtur qe tash po punoj per nje familje ne fillim ishin do gjana Mos kuptime qe ajo ishte ma ré ndollshin do me inati do PA qellim po gjdo qift ka problème linden fmija qellim I me I rrit Mir po ajo u nervozojke naj her mi malltretojke si beba un shkoj tu e humb besimin ne Nane te fmive sho do gjana te imta PA fakte dhe un ngadal dal nisi me dal pi kontrolles mkap xhelozija dikur nana saj mpengon ne pushime dhe nje dit e shaj keq ne tel aty nis gruja me fol qkas Mos edhe un ashtut dhe nis gruja mem prek edhe ma shum ne gjelozi mprovokon Kah te shkoj me fjal me gjeste po mendoj PA I vrejt te tjert un nisi me majt n’en kontroll timen po me Bani vesvese per qka don ma sun u bojsha Rahat KURqysh mbrejke ne trup u munova me fol me ta me u kuptu diqysh me fjal te mira ajo veq ka kqyr su mundu s’en edhe thujke ky gjeloz mu mdhimke shpirti se ishin evlad familja ishte pjesa e trupit Tim ajo dhe fmija edhe e PA mesume pi familjes PA zoja dhe hini Sherri madh un ma nuk disha qka veq folsha me njez te Kisha besim qka a ka bahet qysh pom mi prek ajo pikat e mija qe me ban me vujt bojke gjana mi qit ne s’y te mi si qe asht tum tredhetu gjestet e saj do I bojke ajo po do pi vesveses edhe mu dokshin dhe un u Bana me u tranu ajo thuje leshom un jo nuk ban erdh puna me u dal met keq m’as d’y jave u banem bashk apet me qasi problem te Rana apet u dajtem po familja saj krahin tu ja majt asaj e naper polici Mos vet ku shkojsha ma veq keq shpirti te huna. Me erdh kha me u nda skom mujt me pranu as nje her ajo ja po don memu Marr fmin ja letrat memi prish po rrike ne shpi me dal Pam vet Ska dal kurr un qashtut sa m’a ngat I Kom nejt familjes.Po 6 her jem nda apet bashk jem ba ja sehire ja qesi sene ajo skish ma respekt ne mu as un per ta po her keq her Mir tu qu tash qkas mka ba provokime te llojllojshme PA sinqeritet e sho keq si nje nane e keqe qe mun me ba qkas Mos tash u shku apet te familja vet un jam ne hall te madh sun po e aceptoj kam pression pi vetvetes mu hakmarr qysh ma keq Kom desht PA pas familjen teme sa qe nuk besoj qe doté aceptoj vetvetetja sa mir hiq tuli mendime te kqija ne Tru me senet qe Jan ba ka ana asaj familjes saj mu me shkon mendja me ba keq sun po e jeki Tani hala kam gjelozi ajo mun mem qu ne nje situat edhe me te keqe nuk po di qka me ba tash ma jam tmerru edhe nga jeta ma I Kom pas gjdo s’en per me pas nje jet normale dhe te lumtur po tash kam nje harr qe nuk doté jeket dhe mendoj qe ka me u PA Tmerri madh ishalla Zoti don e ban Mir mendja Kas me shkon ma qojnn grun naj Kah apo mujn edhe PA aceptu un me desht me martu familja saj un jam shum keq nese ndollin kto gjana un sun e aceptoj kta kurr puna ato Jan njerz te shpis pjesa jetés tem nuk e sho boten as te ardhemen PA ta dhe vjen funi pom dhimen ato fmi qka Jan tu jek edhe qysh e sho te ardhemen e tynev ato Jan te PA fajshem shum te zgjuar qysh me ja prish jeten per kto gjana te budallme me dit qe ka ba naj tradhti ajo un vendosi meniher ajo nuk falet te un ishalla zoti edhe njerzit e Mir shohin kta e bajn mir se per ndrysh ka Marr fun jeta jem familje per mu ishte gjaja ma e shtrejt po nuk mundem me I mshel syt se jam baba dhe duhet me kry amanetin Tim besa fjal duhet te mbahet anonim ju lutem un si baba nese ndoll me shum dua te vdes Kom perjetu gjana te tmerrshem ato nuk jeken. Nga truri zoti dhe njerzit e Mir ishalla e bajn te Miren per mu fmit familjen ju falemenderit ato qe kan lexu dhe Jan mundu me shkrujt nje mendim