Vjehrra ma ndane nje cop te vogel te bukes e buken e mbane afer vetit,prej dobesimit edhe bukuria me ka humbe... | Histori Të Jetës

Vjehrra ma ndane nje cop te vogel te bukes e buken e mbane afer vetit,prej dobesimit edhe bukuria me ka humbe…

Vjehrra ma ndane nje cop te vogel te bukes e buken e mbane afer vetit,prej dobesimit edhe bukuria me ka humbe….-Pershendetje! Anonim bitte..Spo di nga tja filloj por po me shqetson diqka dhe desha mu shpreh, un jom njoftu me nje djal 2 vite kem kalu bashk kem rreziku shum dej sa u bonem bashk dhe ja arritem qellimin u fejum nejtum 2 vite fejes dhe kem kalu mir neise shpesh her grindeshim por kalonte, ne diten e fundit qe desha me ardh nuse u grindem si qdoher dhe i fejuari me tha se duhet ti japim fund pasi spo shkon me zor un menxi e binda qe te martohemi thjesht menxi e pajtova, dhe u ben 4 vite bashk pastaj u martuam pa darsem pa sen veq desha mu kon bashk se saher rrisha larg tij nervozohesha dhe grindesha me to, ehh tash qe dy jav jom martu ama nuk edi gjith at dashni e ka pas per mu tash mdoket asht ftof a nashta me koh gjithqka pu bojke bajat nuk ediii, por jemi tmartum qe dy jav edhe virg.jerin e kom rujt per naten e marteses 4 dit ska mujt mema humb dmth ska provu veq niher edhe eka lon, tona tpesten dit pata pak dhimbje dhe pak gjakderdhje ama nuk ndjej sen hiq, edhe ai spe din a maka humb virgjerin ajo , mua me pengon se edhe nuk me afrohet as mem perqaf as sum puth rrall veq e kryn punen per 5 min edhe flen edhe at niher mashum jooo, , mua pom pengon psee qaq shum mka dasht tash mdoket uka ftof, kur ishum nlidhje dilshum shetitshum dor per dore ehh tash kur po dal edhe at per naj pun se per qef joo, , hec para mejje as sum prit se mos me dasht mepa najkush memuu,, mu pom pengon shum..Edhe kur fillon me bo mardhanje sen nuk ndjej bash hiq njo 2 dit kum pas veq shum pak dhimt tash sndjej sen spo di qame boo jom nhall, edhe jom kon e plot perpara tash jom dobsu kum met 48 kg shum jom dobsu eh kajher po mendoj se qato spom don nashta, se kur jom kon e plot mka dasht shum, teper, se kajher pom thot shum zajff jeee teper, edhe kur po ulna me honger buk ntavolin vjerra veq ni cop tvogel ma qet edhe e man buken afer veti mu mvje marre me lyp hala nidajm qona unët,, pak pi tkqijav pak pa honger qato jom dobsu shum teper mdoket edhe bukuria mka hup pi zajfllëkut spo di qa mebo si me vepru me burr tem qysh me rikthy mem dasht si perpera apo ndoshta nmartes dashnia humb nuk edii, se sa isha e fejume mthojke du met pas afer met pas tkisha perqaf tkisha puth, , tash as sum prek hiiq, , me zor kajher spo di qysh mebo perveti prap edhe qysh mu trash apet me shtu kg ju lutem mndimoni ehh kalofshi mir eh ato qa ekan perjetu jeten martesore me tregoni a shtohet dashnia nmartes apo humb apo qka asht problemi jem se perpara mthojke jettt, shpirt taash as spom kshyr hiq allahile ndimomni eh ja kalofshi sa mamir…