Vjehrra e perkrah Burrin, kurse kunata me beri sehir don ta largoj burrin nga Une! | Histori Të Jetës

e perkrah burrin

Vjehrra e perkrah Burrin, kurse kunata me beri sehir don ta largoj burrin nga Une!

Vjehrra e perkrah burrin, kurse kunata me beri sehir don ta largoj burrin nga Une! – Pershndtej ju lutem anonime jam Prej Fb shoqes. Jam nje grua 30 vjeqe e martuar ne maqedoni por po Vuja shum shum nga familja e burrit po ashtu edhe nga burri jam Shtatzan ne mujin e 5 po sedi as vet si ta qes ket fmi Shnosh e mir prej ktyne njerzve te kqi. burri im asht shum idjot vepron veq mas pares dhe mas femrave tjetra gjdo nat veq naper muzika rrin kam Fol boll por asht e kot nanen e ka Shum Te keqe ajo i thot qashtu djali Jem Se Mir je Tu bo i jep Krah un nuk Flas me Vjerren qe 2 muj sepse qas um Ka Bo keq burrin ma Ka Shti kunder Meje kam Hek Prej kunates. shum Un nuk e kuptoj ata pse asht aq gjeloze ne mu sa qe krejt kunder Meje i ka Kthy pi kur jam Martue se ish pas Msue veq vet qa thot ajo ne at shpi edhe kta mos tu guxu za mi bo kunates e kam Zan tem bo sehire kunaten nuse kur jam Shku Me Burr Me Fjet dhom Ishte bo jastiku Me Gjak dhe prej Asja dite kurr drit bardh nuk Kam Pa ma Ka Kthy burrin kunder krejt. Un se di qfra magj*** ish kjo un qaq shum E Urrej sa qe tham Nganjher te shkoj ta lendoj ket ku** un nuk e kuptoj kunaten te pas burrin e vet 3 qika te vogla i ka pse mea Bo ajo ket te zez. burri u kan i mir shum me Mua po ma jo prej asja dite. burri im Kur kapet muhabeti ose rroket Me Mu e livdon gruan e vllut un kurr nuk kisha nie mua me qet posht nersy krejtve me shan gjithqka pa I bo sen. tash me Tradhton gjithqka ben te keqe un jam Shtatzan nuk Po Di qka Te boj un po Mendoj qe te iki prej ktyne po Me Vjen inati pse Me Ja plotsu deshiren asja ku*** kuntes ajo edhe gruan e par ja kishe perzan qeshtu kjo ku*** .. qka te bej nuk edi ju lutem me Beni ni zgjidhje te duher ku Te drejtohem qe burrin ta bej siq u kan nemrl se sehir ka shum . ju pershndes jeni faqe e mrekullushme. dhe njerz shum te mir qe ndihmoni shum Zemra te pafajshme kaloni mir te Gjith.