Po me thojn "Shuj ti se ky osht Burr, qka don bon", e Ai po rrin vetem rrugve nuk po vjen ne shpi! | Histori Të Jetës

asht Burr munet gjithqka me bo

Po me thojn “Shuj ti se ky osht Burr, qka don bon”, e Ai po rrin vetem rrugve nuk po vjen ne shpi!

Po me thojn “Shuj ti se ky osht Burr, qka don bon”, e Ai po rrin vetem rrugve nuk po vjen ne shpi! – Prsh faqja ma e mir qe jeni qe keni ndihmi shum njerz ju lutem anonime jam nga ks e martuar ne shkup kam.dhe fmi zdi ka te ja filloj kam shum.probleme kam.duru qe 5 vite njerizt e burrit jan qaq te kqi sa qe nuk mund nejri me marr me.men per veq se ni vlla e ka te meqem qe vetem prej ti nuk me ka than asni ne fjal ne jet vjerra asht qaq e keqe sa qe nuk me.len raht me burr e me fmi tash kam.dal ne shpi teme po as ktu nuk jan tem lan raht jan ni familje qe krejt ka 10 her ishin kan te ndam prej burrave e veq probleme gjothqka tu bo burri im.ka marr rrugen e keqe nuk vjen ne shpi lun deri ne mengjes veq rrugve bertet shan qe ni njeri nemrl si bon nana e ti zemrn ma ka hanger tu ma msu burrin ky asht burr munet gjithqka me bo e tuma shti burrin rrugve te kqija plus e kam zan tuna bo magji te zez burri me.ka maltretu me ka malteryu mnyren ma te keqe qaq shum qe jemi dasht sa qe edhe durt mi puthke ka u sillke kurr burri jem ska dal pa um.puthur te dera apo kur ka hy motrat i ka shum te kqija o zot i madh runa burri jem edhe fjamilje tem ma ka sha krejt na kan ftoft ju lutem me ndihmoni ku muj te shkoj te nja hoxh qe ta kthej burrin si e kam pas nemrl se familje e ka shumshum te keqe as ne shpi teme sjan tem lan raht bee se ska lan njeri pa me.than qe kta si familje jan ma te flliqt qe egzistojn per veq qe burrin e ki shum te mir njeri po kan met prish edhe mw burr qaq nxor qe jam.sa qe nuk jam.ka di as qka me shkru me dihmoni ju lutem ju pershndes shumm te gjithvee nga zemra. Ju lutem posotjeni sa me shpejt