Vjehrra cdo dit qe ka dhan Zoti me thirr ne telefon, a mas shpine thot "Kjo po na bind djalin spo na qon pare"! | Histori Të Jetës

cdo dit

Vjehrra cdo dit qe ka dhan Zoti me thirr ne telefon, a mas shpine thot “Kjo po na bind djalin spo na qon pare”!

Vjehrra cdo dit qe ka dhan Zoti me thirr ne telefon, a mas shpine thot “Kjo po na bind djalin spo na qon pare”! – Ju pershendes anonime dua Te tregoj historin edhe me heret Kam shkru une per burrin Qe Kam than Shume gjeloz e Kam. Por tjerta osht SE me nenen e babin e tina jam edhe ma nzor vjehrra ime dit qe ka dhan Zoti bohet kishe pot thirri paramendo une me nenen time smuj foli per gjdo dite, pse sepse une jam jasht kam femij kam pun obligime aja thirr thirr mos mu lajmru thot pse spo lajmrohesh qka ki o Allah qfar osht kjo me djal te vet kurr se thirr kurr kurr une skam pa keshtu jo thot se djali jem i nervozt spo muj me fol mue kurr sme kan dasht pa kurfar arsyje vetem se kan than kjo po na shtin djalin spo na qon pare sa po dojna na e murren nusen e dyt. Aja ju dul e shtir edhe keta se afrun kurr as nuk e dojn sikur me mua qysh jan sjell ftoht me heret tashti me ata skalon hiq mire kinse pom thirr mua aja me ata atje ne kosov e ka jeten se une jetoj jasht nje pushim sme intereson une per vete kam deshire mej rrespektu sepse edhe vet kam prind por jo me thirr gjdo dite kishe pot du tashti smuj foli per Gjdo dite sepse kam Punet e mija Kam femij SE di a Ka pas kush kesi problemi dikujt si doket Shume tragjike ama osht sepse nese une I tham burrit ky asht nje person se i ban te mdhaja sendet dhe i thot spo don gruja me fol e une Kam qef me Kan mire me Krejt por jo per gjdo dite me fol. Nje Her ne javt si je tek je ma Shume Veq humb kohe njeri me njerz. Spo di si me u arsyetu dhe mos me jet keq por nje aje si je sepse vjehrren hiq te drejt SE Kam sdua me zgjat shume paramendo kur tme thirr me fol keq per at rejen qe e ka ne shtepi aja Kur te fol per te keq e per mua qka jam une sepse vjehrra duhet mej afru rejat ngat veti jo mej largu kjo e keqe tashti e Aja e mire jo jo vjehrren duhet me rrespektu por Kjo e imja edhe ofendon Shume ne bukuri tone Allahu si na ka fal goj hund sy kjo e perbuz spo di si me largu mos me thirr shpesh!