Vjehra me degjon kur flas me Burrin thot "Une nuk beja muhabet si ty kisha turp" Ajo nuk do qe Une te flas me... | Histori Të Jetës

me degjon

Vjehra me degjon kur flas me Burrin thot “Une nuk beja muhabet si ty kisha turp” Ajo nuk do qe Une te flas me…

Vjehra me degjon kur flas me Burrin thot “Une nuk beja muhabet si ty kisha turp” Ajo nuk do qe Une te flas me… – Pershendetje Histori te jetes desha nje mendim nga lexuesit e kesaj faqe kaq te mrekulludhme .Jam nje zonje 39 vjece akoma nuk kam femije .Jetoj me burrin vjerrin dhe vjerren .Me burrin kaloj mire, problemi eshte vjerra ime qe nuk me do fare une e dua dhe e respektoj si nenen time .Por ajo nuk eshte e kenaqur anjeher ,kur me degjon qe flas me burrin thot une nuk beja muhabet si ty kisha turp ajo nuk do qe une te flas fare me djalin e saj . Me thot mua te ty pelqen vjerri , lloj lloj fjale nga me te ndryshmet sa shum her me shkon mendja te iki nga kjo jet . Kur shkoj per vizit thot ngele ne spitale une dhe vajzat e mija nuk kam vujt nga kto gjera ti gjithmon ne spital . Jemi 2 pa pune jetojm ne fshat . Heren e fundit doktori me tha duhet te jesh afer te bejm gjitha analizat qe duhen .E mori burri ne tel nene e vet i tha keshtu ka then dok , ajo filloj nga me te ndryshmet fajin ta ka gruja jote qe do te rri ne tiran rri dhe ti andej me njerzit e gruas kenaqu se gruan e ke te bredhur lloj lloj . Ato jan te forte nuk ju dhemb asgje nuk jan ne krevat . Nuk dua te iki per qef nga shpia per analizat se kam edhe mish te huaj ne miterr ne 4 vende edhe femije jo desha te bej vizita ajo nuk me lejon . Ju lutem me jepni 1 mendim se po cmendem nuk di cfar te bej.