Degjova se Burri im mban Insta dhe Fb te fshehur, telefonit ia kishte ndrruar pasin, e shof qe ka... | Histori Të Jetës

mban

Degjova se Burri im mban Insta dhe Fb te fshehur, telefonit ia kishte ndrruar pasin, e shof qe ka…

Degjova se Burri im mban Insta dhe Fb te fshehur, telefonit ia kishte ndrruar pasin, e shof qe ka… – Prsh desha me ju prsh te gjithve . Kom shum nevoj per ndihmen tuaj sepse jam ne nje gjendje te keqe . Ka te bej me burrin tim i cili ka mbushur gati 1 muj dhe po kthehet prap ne gurbet . Ky punon jasht vendit 4 muj rrin atje 1 muj ktu por mes neve ka koh qe ska dashuri dhe per ket po ndihem shum keq. Ka 1 muj gati ktu dhe 1 jav pothuajse gjithsej kemi fjetur bashk… e di do thoni qe qenke a kallur per burr po nuk esht ashtu me vjen inat sepse me heret nuk mund te rrinte as nje minut pa me folur ndersa tani idhnohet per gjen me te vogel dhe sme flet ka 1 jav ose me shum. Un nuk mund ta duroj ket gjendje me ndegju s ndegjon hiq kam frik se edhe kur t shkon ne gurbet sdo me shkruj me jav ose dhe muaj. Flejm me nje dhom mirpo flejm ne shtretra te ndam. Kemi dhe vajzen 1 vjet dhe me dhimbset shum qe ta le sepse nganjeher me shkon menja te iki po ajo me ndalon pasi qe skam jet pa te mirpo jeta kshtu ne qift nuk qohet. Nje i aferm ktu mka then se burri yt ja fb dhe instagram msheft u shokova mirpo prap skisha qfar ti bej pasi ai nuk me flet fare . Dhe gjithashtu ka ndrru pasin e fb dhe pasin e telefonit. Por nuk me vjen inat per kte me shum me vjen inat pse ai mund te rrin pa folur me mua me dit me jav kurse me heret nuk rrike as 2 dit . Kur vjen ne shtepi as nuk me flet fare . Me shkon menja te ndahem pasi qe vetem perlahemi dhe sflasim me dit te tera por ditet po shkojn dhe ai po shkon ne gurbet kurse nga ana tjeter nuk mendoj qe do gjej kshtu burr ai nuk me flet me dhemb shum por e mira esht se nuk me ka maltretuur asnjehere dhe nga ana tjeter me ndalon vajza . Un nuk di ndoshta te vazhdoj per hater te apo si tja bej me jepni kshilla ju lutem…..Ah desha te shtoj dhe diqka nga ana tjeter nga baba nuk me perkrahin ai me thot rri se mir je jeni te ri kurse mamaja me thot fol me baben tem . Dhe plus qe rrethin e kemi te flliqt pasi qe jan do qe mezi presin te bejm ndonje te keqe. Nuk di qfar te bej me ndihmoni ju lutem por edhe kshtu jeta s qohet ende jemi te ri kemi filluar shum te ri pa folur kshtu e ku edht gjith jeta. Ju lutem me ndihmoni e mos me gjykoni mpuq .