Virgjerin e kam humbe me djalin e agjes sepse e doja,Familja e dijne dhe me quajn k**ve... | Histori Të Jetës

Virgjerin e kam humbe me djalin e agjes sepse e doja,Familja e dijne dhe me quajn k**ve…

Virgjerin e kam humbe me djalin e agjes sepse e doja,Familja e dijne dhe me quajn k**ve…-Prsh ju lus anonim pasi jom nga fb i shoqes skom fb timin dashta me shkru pak rreth vetes por ju lus pa ofendime pasi gjith jemi njerz dhe gabojm vetem deshta mu shpreh ktuh mos me mbajt nzemer se stres mu ka boo.Nejse po hyj ntem kur kom qen 15 vjeq kom pas lidhje me nje djal fluturojsha sedisha qka asht dashnia po smujsha me nejt pa too ai djali i dashuri im ka qen djali agjes ne kem jetu larg edhe kur jemi taku mbas shum vitesh kisha 15 vjet ai kishte 16 erdhen tek ne edhe un e respektoja si djal i agjes por ai me shikonte me sy tjeter spari her e takova sepse jetonim larg ekshtu skem mujt mu takuu nejse mo pasi shkun ky djali me berii add fb edhe e pranova un kishem se djal i agjes mendoja si vlla por ky nisi me ngacmonte qdo diit me shkrunte te puthh…pres pergjigje ty asme jep nje puthje si kusherii…thoja ok edhe un te puth etj etjj..poor nisi shum e sene tu mi thon shum e bukur ishe,shum trupin e mir,qfar beth tqume kishe etj etjjj…me shkrunte qdo dit sa edhe un u mesova me too smujsha mos mem shkru nje dit un i shkruaja ku je hup kshtu u dashurum shkruanim fjal dashurie isha ende fmij por ndjeja diqka per her tpar nzemer sa smuja me nejt pa too…filluam takoheshim shpesh kur nje nat me tha te shkojm sonte ne hotel kalojm naten bashk thash sit mundem ju thash tshpis se kom me shku te teta me bujt edhe shkova me taksi ai doli me priti me morii shkuam drejt ne nje hotel filluam te putheshim edhe ai me zhveshi un nuk doja thosha jo nuk duu por me zhveshii me forc filloi tme prekte them tdrejten un sndjeja sen vetem frigohesha qfar pom ben ky pasi ende si kuptoja do gjana nejse me zhveshi filloi tme permaltretimonte kisha shum dhimje i thoja mos nuk u ndalte fillova te qaj por ai aspak skish meshir e beri punen e vet un veq qka sme ra te fiket nga dhimtat vetem qaja kisha shum gjakderdhje gjaku sme ndalej u bera krejt gjak qaja pandal ai e beri punen the me tha kaq e kisha un tkom dasht veq per nje nat se eke trupin e mir se na smujm mukon bashk se jem kusherinj.Edhe i nderprem kontaktet isha shum e penduar por skisha qte bej nuk i tregova askujt pasi vetem shkova me deshiren time tshpis kajher mpytshin qfar ke je zbehur thosha e semur jam nejse kaloj ajo situat kaluan vjet tani jom 21 vjeq ende sjom feju ende me vret ndergjegja pse e lejova me lujt me muu por isha vetem femij dhe fluturoja nuk edisha qka jom tu boo tani jom e pjekur jom pendu shum po smuj me kthy at koh e mi permisu gabimet vazhdoj jetoj ai djali vjen shpesh tek ne e takoj me ahkon nerva me vjen ta mbys smuj me shiku as nfytyr mvjen turp qa kom boo por ja qendidhi femrat si thojn flokt e gata ment e shkurta jom mashtru por qa me boo tona ai djali ikish kallxu familjes tina qe ka pas lidhje me muu ata nje dit me telefonuan me ofendun ty je ku** stvjen turp me djalin e agjes un qdo moment doja ta mbys veten gjith kur i takoja me thonin ku** paska ardh ku**a por qa me bo gjith i perballova kom vazhdu jeten qashtuu tash ka kalu por ende mvret ndergjegja ende sme harrohen ata dit endee me vret shpirti diqka me mundon mrenda por se qka sedii…postone ju lus anonim klm gjithve.. kom ende per me cek po mos ta zgjas ma shum se me bo mi kallxu gjitha duhet me shkru dej mengjes qka kom perjetu shpurti jemmm…