Nga dashurija e madhe perfundova ne mal me 3 persona,Me lan te vetmuar ne mal isha komplet pa... | Histori Të Jetës

Nga dashurija e madhe perfundova ne mal me 3 persona,Me lan te vetmuar ne mal isha komplet pa…

Nga dashurija e madhe perfundova ne mal me 3 persona,Me lan te vetmuar ne mal isha komplet pa…-Prsh histori e jetes ju.lutem anonim pasi jom nga fb i shoqes nuk kom fb timin dua edhe un te shpreh nje secret qe me mundon ne shpirt skom mujt mi tregu askujt pranda po shprehem ktuu…kur kom qen ma e re kom pas lidhje me nje djal jetonim ne nje lagje dhe qdoher me ngacmonte pastaj filloi edhe mua tme pelqej per her tpar fillova te ndjej dashni per dikon filluam te dalim shpesh pasi jetonim afer un u thosha tshpis jom te agjallart dhe dalsha me ket djalin kshtu qe isha e lir sa her doja dilsha me too ….Neyse moo kaluan dy vite kishim lidhje serioze i thoja kur po martomi me thoshte prit edhe pak ende e ree je.. pastaj nje dit me tha nuk me lejojn tfamiljes tem tet marr per gru kshyr martoju me kon dush pasi smuj met marr sepse jemi kojshii por un prap sen rrija pa to pa kontaktu e thirrja pasi shum e dojaa ishte dashuria ime e par por ai nuk me donte me ofendonte qdoher qe e thirrja ntel …pooor nje nat ishte ora 3 e nates me thirri ntel me tha dil te dera vetem tet puth njeher sepse me ka marr malli per ty un ende te dua ty por shkaku familjes smund te jemi bashk pasi sme lejojn qe jetojm shum afer kojshi etj etjj…un u gezova shum mendova qe vertet me dashuron ende edhe pse frigohesha shum ishte shum von ora 3 e nates por nga dashuria qe kisha per ton dola te dera sokakut kur dola me kapu per krahu me hypi ne veturen e tij kur hypa e pash qe nuk ishte vetem ishin edhe tre persona te tjer u frigova shum fillova te bertas por nuk degjonte askush …me derguan ne nje mal ku skishte askush me zhveshen fiilluan tme preknin gjithandej nga trupi tme puthnin un skisha forc qa me boo vetem qajaa ishin 4 persona nuk i lejoja tme preknin…pastaj me than nese don ti japim rrobat na ler te kryejm mardhanje por nese don te shkosh ne shtepi e zhveshur do te lirojm…un nuk pranova thash me lironi do te shkoj me beren video e zhveshur dhe me lan te shkoj ne shtepi ishte ora 5 e mengjesit un duke ecur rrugeve e zhveshur lakuriq duke qar e mbuloja fytyren mos me njofin kishte plot njerzi shkonin ne xhami te falnin namazin nje plak u ndal dhe hoqi jaknen nga trupi i tij dhe me dha e mora e vesha dhe erdha ne shtepi kur erdha ne shtepi askush nuk e kish vrejt mungesen time pasi gjith ishin duke fjetur ai djali me telefononoi dhe me kercnoi nese i tregon dikujt apo denoncon ne polici gjith videot e zhveshur do ti publikoj ne internet kshtuqe nuk guxoja ti tregoj askujt e mbajta secret ne vete isha shum e merzitur kalova nje situat te veshtir deri sa erdha ne vete por spata qa mi boo ekom lon ndor tzotit ishalla Zoti ja kthen jarabii…Vazhdoj jeten e trishtuar prej atij djalit nuk kom mujt mo mu dashuru nuk ju besoj mo djemve askujt ket djalin e takoj shpesh pasi jetojm afer me vjen ta mbys por skom qa mi booo jetoj jeten gjith me at dhimbje qe kom perjetu veq shpirti jem ediin inshallah vetem Zoti ja kthen qka mka boo aii ju lutem postone ju prsh klmmm…