Vellau me lajmroj se e dashura nuk eshte, e kishte grabitur nje person, Une nuk disha a eshte gjall! | Histori Të Jetës

grabitur nje person

Vellau me lajmroj se e dashura nuk eshte, e kishte grabitur nje person, Une nuk disha a eshte gjall!

Vellau me lajmroj se e dashura nuk eshte, e kishte grabitur nje person, Une nuk disha a eshte gjall! – Pershendetje Historis te jetes dhe lexuesve…Jam dhe une nje person i cili kam nje histori te gjat per shkurt po i bi.Isha i dashuru ne nje vajz te bukur dhe te sinqert.sa ishim shkoll ishim shum te lumtur enjoha me familje familja ime e dujshin shum nena ime qa ka pa per ta ka pregadit ka shku per qefi ton.kerkova tri akater her sma dhan pregaditem letrat ta marr me vete Ger,po nuk u bojke per shpejti.Mu desht ta la atje tvi ketu ta marr pasaporten ktu.Atje vllai u interesojke per ate ku ka shku vet jo me familjen tem ashtu si kesh un aty si ktu ajo ka shku u interesu per te afert e mi mka dasht dhe ma ka respektu familjen.mu lut nje dit te baj diqka sepse kishte problem me do persona me do rrebel ne shkoll si femer qe ishte kajke me thojke hajde le Ger.se as shkoll sun po shkoj nga ata une per ket pasaport e pun sun lisha vllaun porosita ta mbron nga ata pisa te eger.vllezerit e vogel skishte kush ta mbron vllau i qendroj ne kra ku shkonte kue nje nat me ra zilja tel.22:00 dit e premte me lajmroj vllau se nuk esht askund nuk per mu ishte keq nuk disha a gjall se paku.rash ne spital prej ati lajmi pas nje kohe kontaktova me motra saj me tregun se kan marr me maltretim.mtregoj adresen.keq boll po prap mir se ishte gjall uktheva ne ks.shkova fola me nane saj mtregoj gjitha shkova te shpija ku ishte ajo mos pe sho e ta marr.nuk pash takova at kafshen qe ka marr me maltretim e u shfryna ne te ekishin largu nga venti mbeta prap pa ta.mas ni kohe mthan ka femij po ka jet katastrof me at kafsh.un prita prap e pranoj ate me fmi pa fmi ajo a jeta ime.familja me lyten martov kaloj koh egjat ubona me nje ktuhit edin gjitha mkupton kur jom merziteshum edi se sot mu lajmru un me ta do jam.por tash kish dy fmi ende kish probleme familje marr informata nga nje kusheri i ati maltretimusi ai mi tregon se si jeton tash kam lip fb rastesisht kam taku djalin e saj dhe sun po durona ti shenoj dhe te kerkoj adresen apo nr e saj une tash jam 40 vjeq por ende kam ylendu ne ta edi dhe kom ni se edhe ajo pyt per mua per martes tem per femij por un nuk du femij pa ate vetem me ta du ju lutem mos boni hajgare shpresa mban se un pa ta skom jet nuk jam i lumtur vuaj tentoj te lenduem me vetur kur jom me vetur ju lutem tju lajmrona adot kthehet per mu nje kshill faliminderit