Une vazhdoj te vuaj dhe te qaje per te edhe pse ajo eshte me dikend tjeter,ajo ishte shtatezen me mua dhe... | Histori Të Jetës

Une vazhdoj te vuaj dhe te qaje per te edhe pse ajo eshte me dikend tjeter,ajo ishte shtatezen me mua dhe…

Une vazhdoj te vuaj dhe te qaje per te edhe pse ajo eshte me dikend tjeter,ajo ishte shtatezen me mua dhe…-Ckemi un jam.nje djal.31 vjec…doja te shprehm me ju historin time…dashurova nje vajze ishe e huaj ..Pasi jetoj me gurbet …desha ke gjith forcat e zemres time per 4 vjet…por Mesa kuptova dhe ajo me donte…..ajo.ngeli shtazan ok u gezova shum.dhe mezi prisja femin time….Pasi shkuan 5 muaj ajo deshtoi femin apo abo.rtion ska rendesi qe hater ajo . ndryshoj shum….e doja me gjith zemer ju luta shum …por ajo pasi deshtoi femin kishte filluar me dike tjeter mua me lot ne sy duke ju lutur cfar bera gabim qe po me braktis ajo me tha nuk te dua me nuk.e di pse kjo jet eshte e till.kam.muaj qe vuaj dhe qaj pasi ajo.eshte me.dike tjeter un rri e qaj per te nuk mundem.ta harroj dua shum.ta harroj por spo mundem ndjehem shum.keq dhe pse e di qe do.me paragjykoni po ska gje thjeshte doja te shpreheja dhimbjen dhe lotin time kurr askujt si kam.ber keq ju betohem thjeshte dashuri kam.dhuru por se di pse Zoti po me denon kshu po kaloj nje jet shum te veshtir ju beteohem nese do jetoni kte gje qe po jetoj un do me kuptoni si ka mundesi kshu jep dashuri me shpirt te paster dhe merr lot dhe dhimbje nuk po besoj askend kurr skam paragjyku askend jam mundur te jap dashuri dhe te vlersoj per ate qe eshte por qenka gabim dhe un mora lot e dhimbje ….se kuptoj pse Vall a nuk meritoja un te jem i lumtur kam 6 muaj vetem qaj dhe vuaj me lot ne sy po shkruaj se di cfar kam bo gabim ne kte jet te vuaj kshu..jeta qenka lufte jep dashuri dhe merr lot e hidherim sinqerisht me dijeni timen kurr skam lenduar askend zduhet te paragjykojme akend per asgje gjdo njeri ka te shkuaren e vet por zduhet ta paragjykojme dashuria eshte me e madhe se gjdo gje nganjeher dhe gabon por zemra lendohet qan e qan per gjdo gje jetojme ne nje bote qe njeriu eshte me qenja me e eger ne planet por dashuroni dhe rrespket per gjdo sek te jetes sepse jetes asnjehersi dihet ai mbaron jeta eshte si nje liber un u lenduva nga dashuria dhe tani kam frik te dashuroj sepse jam lenduar aq shum.sa kurr se mendon njeri ju kerkoj ndjes oer kohen thjeshte kisha dhimbje ne shpirt dhe desha tw shprehem me ju ….ndjehem mir qe u shprehm me ju …ju uroj fat dhe mbaresi te gjithve te lutem anonim ju uroj me te miren dhe uroj te gjeni dashurin e jetes ju lutem.dashuroni pa interse dhe rreapektoni dhe mos lendoni sepse zemera ska faj shum flm jeni faqe shum e mir.