Me mesojke me fol fjale te ndyta,mua me vike marre i thash me mire mesom fjale te mira se sa... | Histori Të Jetës

Me mesojke me fol fjale te ndyta,mua me vike marre i thash me mire mesom fjale te mira se sa…

Me mesojke me fol fjale te ndyta,mua me vike marre i thash me mire mesom fjale te mira se sa…-Pershendetje faqja histori te jetes deshta me nda nje histori timen me juve dhe me marr keshilla sepse jom ka ndihna shume keq,jom 24 vjeqare me nje djal jom njoftu permes facebook me boni ftes nuk e pranova po me shkrujke mesazhe rreth nje grupi te perbashket qe ishim pastaj kshtu fillum me fol ne fillim mu ka dok shum.djal i mir ai eshte 3 vite ma i madh se une dhe kuptohet qe se ka nje mosh per me mendu hala per aventura kemi fol rreth 3 muj pastaj erdh ne ks pasi jetojke jasht vendit nuk kom mendu me qellime me to vetem pse jeton jasht kjo nuk me ka terhjek asniher po vetem se mu doke djal i mir i kuptushem edhe i matun me pelqejke shum si person sepse me kuptojke per gjdo sen erdh ne ks u pam gjithqka shkoj mire ka qendru 3 jav kemi dal shpesh pastaj edhe e filluam lidhjen gjithqka shkonte mir me thojke qe pom pelqen po te du shum pak para se me shku u rrokem edhe ma nuk me foli po masi shkoj atje prap ikom shkru se ke gabimi jem nuk dojke me mu kthy edhe i kerkova falje rreth 1 jav e kam lut gjdo dit dikur u kthy prap vazhdum me fol po shum i ftoft ndaj meje veq kqyrke me gjet arsye me u rrok edhe mem hjek qafe si u rrokshem diqka ma.bojke bllok sme folke tani ma hjeke prap une i shkrujsha e para se nuk me shkrujke aj e dojsha me gjith zemer edhe e du hala para 2 dite u rrokem vetem pse mshtike me fol fjal te pista nuk dojsha une se me vike shum marre vetem ja bona ti duhesh mem msu fjal tmira jo ksi palidhje se nuk te kan hije me shajti edhe ma boni bllok ne krejt rrjetet sociale thjesht u largu pa kurrfar arsye nashta edhe gabova e jom pishmon qe i thash ashtu sigurisht qe osht lendu po mem pas thon mos thuj kshtu se skam qef une i kisha kerku falje pa problem se skom pas kurr qef me lendu,mka shkrujt mesazh qe ma mos um shkruj kurr spodu me kon me ty. Jom kah vuj teper shum se diqysh po doket sikur mem shfrytzu spo muj me u pajtu me ket fakt qe u largu pa arsye nese nuk mka dasht ma mir mem pas thon spot du ma se sa me ma lon mu fajin pa kurgjo,krejt qka po kerkoj prej juve osht qe nese kishi mujt mem kshillu se qysh me mujt me harru se prej ksaj pune po shihet qe ska kthim mbrapa,jom shum ngjendje tkeqe veq tu kajt po rri se shum e du. Nese mundeni me postu ju faleminderit shume