Nuk me don askush te gjithe me quajne Ku*v,gabimet e mija i bera vet dhe shpirti im po i paguan... | Histori Të Jetës

Nuk me don askush te gjithe me quajne Ku*v,gabimet e mija i bera vet dhe shpirti im po i paguan…

Nuk me don askush te gjithe me quajne Ku*v,gabimet e mija i bera vet dhe shpirti im po i paguan…-Jame nje vajze 24 vjece ne nje fshat spo ethem as emrin as mbiemrin boll jam e ofenduar, nga te gjith ne moshen 15 vjece me mashtroj dikush u genjeva ika me te,, ai ishte ne nje fshat te nje qyteti qe un skisha qen as njer andej mas dy javesh kuptoj qe ai kishte gru e fmij po si ekuptova kte me maltretimonte e me kercenonte qe tu them ,,qe un ika vet edhe sikur edija qe ai ishte i martuar kam vuajtur shum me te nji muj ndejta me zor ,,me rrihte e sme linte te dilja se kishte frik mos e denoncoja ,me kercenonte vashtimisht,,ssepse me mori pa pytur un familjen,, prej babit me vinte shum zor e shgenjeva pa fund,jo se isha e dashuruar me te as vete nuk edi pse ika pse mu shkateru jeta qe prej asaj dite ,skm pa me lumturi e sbesoj te kem,me familja me pranoj ne shtëpi,, dhe pse ai me kercenonte prap ne polici thash ika vet me te, sepse me tha do te shuaj familj nese ti me denoncon,kisha frik,, pa u mbush muji u fejova me mbleseri,, nuk desha te pyesja me si ishte sepse un kisha kalu,kte turp me te ndejta 4 muj,,ai ne fillim ishte shum imir po me von se dy muj filloj te fliste me te vdekurit,,e po me dhu.nonte dhe mu ku e kuptonte se isha un me perqafonte qante por pun minutash as vjera aty sme mbante afer,po me la dhe pa buke,, ai bënte gjilpera ne qafe fshehur meje,, spo duroeshe me po dilte shvesh,, u detyrova u ndava dhe nga ai,, familja prap me mori ne shtëpi ,ktu vex mamaja me don kurse te tjeret jo, me ofendojn shum shum,, u detyrova te mby.tem edhe u vara tek pema ne shtepi kunata qeshte e kendonte sa leshoem un me shpëtojnë ne momentin final,si un kalova kte kriz po me rra.hen sepse kunata sme donte cdo gje shpif edhe sot per mu sherre debate per dit,,nuk e kuptoj cfar ka me largoj edhe me vellan,, me ofendojn cdo min ik nga shpija thojn ti u bere gjyshe ,ste mer njeri me,,, me permendin cdo min kto qe kam kaluar edhe xhaxhaj me ofendonte u thonte ktyre majni lidh ate as buk mos i jepni, , sme do njeri un gabimet e mija i bera vet dhe shpirti im po ipaguan,,edhe sot jm si ne burg,te dal thojnn iku kjo kur.va nuk duroen dhafet nga me te ndryshme,,,dashuria sme ecen me sa lidhem me dike nisim mir pastaj ikin pa then as nji fjal,,shumica pyesin thojn njerzit tgjitha te zezat,, ,per mu,kto sme merzisin me ,po shpija ime me permendin e buken ecdo gje qe un bej,, mami me dhimbset aq shum se asaj ithojn ti e mba afer ate as ti mos eduaj,, perzije nga shpija ,ku te iki npun sme len te iki po as te rri spo rri dot rehat, a i meritoj te me thojn je kur.ve kur kur.v quet dike qe i ndron meshkujt me shije jo nga deshira per ti nderruar mka ikur cdo deshir me as syt sme shkelqejn me si dikur dua vec te fle eqet sdua me gje tjt,, Postoje po pa emer ju lutem anonim