fbpx

Une isha shtatezene e burri i sjellke shoqerin ne shtepi deri ne mengjes, isha sherbetore e tyre, kur i kam pare se qfare po bejne jam larguar dhe e kam...

Une isha shtatezene e burri i sjellke shoqerin ne shtepi deri ne mengjes, isha sherbetore e tyre, kur i kam pare se qfare po bejne jam larguar dhe e kam…


Une isha shtatezene e burri i sjellke shoqerin ne shtepi deri ne mengjes, isha sherbetore e tyre, kur i kam pare se qfare po bejne jam larguar dhe e kam…- Si fillim ju uroj te Jeni mir ne familjet tuaja dhe te dini vleren e e saj sa nuk eshte vone. Kjo sidomos kur eshte nje femije ne mes.Jam nje vajze Nga Tirana.Ne Moshen 24 vjec nepermjet nje kushuriri njihem me nje djal.(Jo se kushuriri u be ndermjetes madje ai kur e morri vesh nuk ishte dakort).flasim nepermjet fb rreth nje muaj derisa nje dite me vjen Tek puna .pim kafe dhe me con nr shtepi.MBAs nje muaji lidhemi. gjithashka shkon mire deri Ne Maj .shikoj qe KY ishte I dhen MBAs shoqerise muzikave live.dhe ne muajin qershor ia them kete gje dhe ndahem..ne fund te qershorit prinderit e tij e Marrin vesh qe jemi ndar Pasi nuk jemi m shok me FB dhe me kerkojne takim (mamaja e tij) .nuk pranoj..MBAs disa diteve me vjen ne Punen Ku punoja dhe me kerkon te lidhemi Perseri..pranoj Fiks MBAs nje jave e ema e tij kerkon qe te Vij ne shtepi dhe te fejohemi.Rash dakort Pasi e doja shume.Muaji par I fejeses dhe I dyti kaluan bukur merreshim vesh ashtu si me fillimin e dashurise.Por m pas gjithshka ndryshoi dhe AI filloi Perseri me shoqerine vinte tap I pire ne 3-4 te mengjesit.E ul ne tavoline shume qetesisht I them qe deri ketu ishte smundem spo me jep kohen e duhur je vetem per shoqerine.Ma kthen ne nje menyre shume lutese dhe me Thot qe dua te jesh aty ne shtepi me mua Pasi vetem per Ty mund te vij dhe vetem Ti mund tme mbash ne shtepi se po te jesh ti Kam nje arsye per mos ndenjur me shoqerine.Pranoj bisedoj me familjen dhe ok filloj bashkjetrsen me te.Ne nje shtepi me vjerren vjehrrin dhe kunaten.Mbas 2 muajsh ngel shtatzan ..nuk e dija deri SA Isha 9 javshe..Ajo koh ishte dhe korona Isha ne Pune ku asnjeri vec meje dhe kunates nuk punonte.ato muaj kaluan mir se nuk dilte por per te pire, pinte cdo NAT.Diku Nga qershori qe hapen rruget AI fillon avazin.Vinte n4 te mengjesit dhe rrinte zgjuar.Nje NAT u bera kureshtare te shihja cfare bente..Ne fakt po i mbushte hundet.Bertas ate nat Pasi u shokova.Te nesermen Marr kunaten dhe vjerren u them te verteten qe djali juaj li kete gje.Me premtojne qe do rregullojne ATo gjithshka qe do Ta fusnin ne spital do ti Benin kuren.Por asgje nuk Ben por perkundrazi ne muajin e shtat dolem shtepi me vete Pasi na perzune.Per asgje sme ndihmuan gjths .mbasi fus kembet mir ne shtepi sme mbaruan drekat dhe darkat me merrte shoqerin e vet rrinin deri Ne 4 te mengjesit dhe une beja sherbetoren.Lindi djali nje muaj me vone.Pa Ber djali ende 1 muajsh me vjen tap me nje shokun e tij ne shtepi duke mbush hundet duke pire cigare alkol . them boll coje ne shtepi merr taxi ..Jo Thot Ku do jem une do jet dhe AI..me godet..Nga frika thejsht mbeshtjell djalin me BATAnie sme la kohe as te vesh kepuce por Kam Dal jasht ne mes te dhjetorit Kam Marr taxi dhe Kam ardhur Tek mamaja ime.Ketu I tregoj te gjithve cfare njeriu ishte Merr. Vjerra ne Tel dhe me Thot qe Ty do tmarr djalin se je nervoze sdi te mbash burr..nuk I kthej fjal kurrsesi.Mbaj nje jave AI me kerkon Perseri .me betohet qe do filloj kuren e te gjitha me rradh..u ktheva.Po qe ate dite dhe deri tani qe kane kaluar 2 vjet asgje nuk Ka ndryshuar dhe PSE jam larguar dhe krhyer disa her po me shpresen se do ndryshoj sy te femijes mbush hundet 1 dit po nje dit jo.As nuk I perkushtoht familjes as djalit vetem shoqerise .Dhe mbi te gjitha me Thot ke nevoj per ilace ik vizitohu.unr jam ne rregullme thoni cfare duhet te bej..Pasi une jap dashuri dhe Marr indiferenc fjalet me te Ulta qe mund te degjohen..cfare do te kishit Ber ju ne vendin Tim?Flm faqjà “historit e jetes “qe me dhate mundesi te shprehem.Nuk e Di por smunda ta shkruaj me shkurt Sinqerisht dhe PSE Kam Len shume e shume gjera pa then