fbpx

I dashuri me thoshte " Ti nuk guxon me u largu se te prishi me familje", ka ra ne dore te femrave pa burra e une jam duke vuajte per te…

I dashuri me thoshte ” Ti nuk guxon me u largu se te prishi me familje”, ka ra ne dore te femrave pa burra e une jam duke vuajte per te…


I dashuri me thoshte ” Ti nuk guxon me u largu se te prishi me familje”, ka ra ne dore te femrave pa burra e une jam duke vuajte per te…-Prsh stafit juave dhe stafit juaj desha te jet anonim jam shum e merzitur dhe desha ta ndaj ket merzi me ju stafin e juaj jam nje grua nga suhareka jetoj ne xhermoni mardhanjet e mira si kam pas me burr kurr nuk me ka desht por me hyni ni burr ne jet nga prishtina je ton ne bazell te zvicrres aj mu lut dhe nuk mu hjek deri sa pranova me bindi me dha un ste la kurr dhe me tha tan jeten ki me qen i imja po ni dit hyrem meni rtv rugova radijo e pash me ni femen me fb fallc thirrej sy*** ajo familjare jeton ne ulm te xhermonis asht nga peja ky komente idashurun ne ta ma mas epash ithash qa kjo me tha vetum hajgare se nuk asht e vertet por ajo pa mas e dashuru ne te kishte burr dhe dy femi ky thoshte se sjam i martun 41 vjeq po kalin 9 muaj dje aj hala me az femnen ishin te ne mesenxjer me ta dhe ni femen tjeter me mua kishte vetem perplasje me thoshte ti nuk guxon as te largojesh as tema bllon bllok se vi dhe te shkatrroj me familje po un aq shum u dashurova ne te sa jeten per ta e ipja kishte nanen smut me lypi pare idhasj endohmova me momenton ma te keq jemi taku shum her po eshihsha se e mshef telin prej meje u skejojke shenojke sa mujke me femna deri rake me fjet ishim ne pushime aj shum sekrete epasha kur ukthym nga gushti edhe 1 muj mir mas ni muji ethirrsha aj nan 24 or kur ni dit me tha se kam nje femen dua te martohum me ta po nuk ishte e vertet e disha se kishte hy ne grup kishte nje femen e zvicrres e ndane me burr ky ishte kap me ta dhe e donte nuk folke me mu vetem nga 5 minuta nuk guxojke prej saj vetm me tha me fal zemra jem te dua shum e kuptova diqka ka po nuk ishte vetem ajs femen po ky kishte shum femna i lidht me to dhe editsha se ky rrinte pa martu te lunte me femna asesi spo muj me kuptu ka burra qe mirren veq me qedi pun femna etjera maskarallaqe tu i shfrytzu femnat qe dy jav me ka blloku se ja thash te vertetn far njeri ne iposhter ma bani blkok po asesi nuk po mundem ta harroj sdi qate baj jam msu meta me fol me qesh mu perla dhe prap se prap ende edua nuk po mund ta harroj smund te lidhem me ta ma ka ba bllok qaj ter naten editen nuk kthehet ma se ka ra ndor te femnav pa burra po kam pas deshir ta largoj prej krupev po spo muj kurrsesi sdi qa te baj po merzitem site kaloj koh pa ta ju lutem nje keshill ms ipni te qetsohem prej shtresit e vajit dy jav as ni moment nuk mun ta harroj meka sha me ka kercenu xhithka me ka ba po shum edua ju lutem me jepni ni kshill ndexhus te rregullt nuk asht mir qe jam dashuru nta po sitja baj ta harroj

';