fbpx

I dashuri eshte i martuar dhe ka femije, dhurata kur me ben i them ose beni edhe gruas ose as mua, kam shum raste me ja mar telefonin por nuk du qe une te...

I dashuri eshte i martuar dhe ka femije, dhurata kur me ben i them ose beni edhe gruas ose as mua, kam shum raste me ja mar telefonin por nuk du qe une te…


I dashuri eshte i martuar dhe ka femije, dhurata kur me ben i them ose beni edhe gruas ose as mua, kam shum raste me ja mar telefonin por nuk du qe une te…-Persh Per ju Qe lexoni shkruni e jepni mendimin e juv si positiv si negativ oo Hera dyt qe shkruj e deshta tmes Anoim ju lutem jam Ni gru 33 Vjeq jetoj ne Gurbet dhe un se jam ba me dit kum hek e kum vujt shumm e jam lendu prej njerzve te afert jam nan e dy Fmive si Shpirta . NE martes te par mi ka fal Allahi Djal e qik.. po sum shkoj shum Arsya Vjera kunara Neise u martova per sdyti NE Fillim shum mir po me kohen ndryshoj pike shumm dhe pin hala kur e zake pija mranojke me fjal jo qe isha gru e tina po si nja e udhve nuk e di pasha djal e qika qe si kam ngat jam munu ok AI met keq e me ofendime un apet met mir veq i kum than me zor nuk tkum ardh qeto ofendime et Rrehme i kum pas dhe te burri par nuk du me ba ashtu u betojke qe nuk ndodh ma po apet thuja ti se per nat i pit oo nuk kam as si burr e gru me fol me ta e me kallxu naj hall Termin edhe NE Intim si burr e gru sjem me muj mka than i pelqejn mat moshumet e i pata than ok po pse u martove me mu masi pot pelqejn te moshumet a veq per pun shpije a .nuk foli un kisha rrjete soziale si Fb Inst Tik tok edhe un si gru kisha nevoj Me pas ni mashkull e postojsha foto ne tik tok edhe po u takojsha e e bjashim qef edhe ai udesh vet un temes Me ni Fjal nuk kum dit kurrr qka oo me dasht ose mem dasht ni Mashkull shkurt skum ndje e dit kur Dashni qe e ka nevoj ni femer e kshtu vashojsha me ahkru ne tik tok papritmas ni burr komentoj ne ni foto temen edhe e kish lan ni koment(A ka naj bamirsi per ket qiken mja ble do pantolla)si e pasha ket koment i shkrujta e ju luta a ban qat koment me fshi tlutem jo qe isha desh po ishin Vene vene te shkoqt pantollat si moda tash ma e fshiti aty ja nisem me shkru e mu Afru po un nuk e kum menu kurr qe muj mu dashuru nat njerin e dulem e un ju thash qe kisha nevoj e qashtu ja oata nis thash per ni koh tshkurt edhe tung … po joo AI u dashuru shumm nmu oo pasha qiken qdo min sek Or qem shkrujke mthirke dhe ma bante Gajlen a po ha a po pi e a jam mir me shnet ooo Allah sdi kur isha me ta u nisha shumm shumm mir mbajke njeriun mat Lumtur po un apet menojsha e ka veq per interes puna S… po puna qe AI i martum e bab i dy fmive kur um kallxoj un pranova me dal me ta po thjesht veq qef E joo me u dashuru e kshtu na ndodhi dyve edhe sot jem hala bashk tash dy vjet i bajm e jam me shummm fat qe kam po qysh ju thash oo i martum un nuk du e as shumm shkon menja me shkatru me gru e fmi kum pas x raste ku kum mujt mja marr tel.mi qu foto ose me thir po kur nuk e baj at sen se vet jam nan njerit nuk po ju dtke valla se qysh pot Ardhke un ju thash 33 vjet i kam se kum perjetu ket Dashni Respekt Ndjen sikur ja jep ky un nlidhje me gru si perzina me thir me pengu kurz bile bile dhurat kur tum ban diqka i kum dhan o dyav o hiq mdhimet si femer .po un nja e di qe e du me shpirt e me Zemer Ju per Kaloni mir.