Une i tregova asaj qe me mi ndreq punt me to, Ajo m'tha "Valla jam dashuru edhe Une ne te"! | Histori Të Jetës

mi ndreq punt

Une i tregova asaj qe me mi ndreq punt me to, Ajo m’tha “Valla jam dashuru edhe Une ne te”!

Une i tregova asaj qe me mi ndreq punt me to, Ajo m’tha “Valla jam dashuru edhe Une ne te”! – Pershendetje gjithve dashta ta ndaj historin time me juve dhe te kerkoj mendimet e juve per ket pun! Jam 24 vjet skam pas te dashur deri me sot para 2 vjetve permes dikujt te familjes e njoftova ni djal edhe u dashurova te aj sa qe per kta 2 vjet un kerkan se kam pa edhe non stop po mendoj vec te aj mirpo ati spo i pelqen familja jeme edhe per at sdojke ne fillim send me bo po ka qef me dal me mu e krejt po dicish po frigohet e nejse cashtu vjert as po as jo a un kisha shum shpresa hala kam edhe ne pun u njoftova me ni shoce edhe u ban shum shoce te mira shum mir e cojm edhe asaj i kam kallzu edhe ajo u afru me at djalin demek mem ndihmu mu edhe ne fillim mir po mas ni kohe ja nisi ma hic spom kallzon as ni send as spo ma permend edhe krejt bashk po rrin edhe ja nisa me dyshu un normal se po ndjej xhelozi edhe mas ni kohe ajo e pranoj se asht dashuru te aj djali mirpo ska me bo send per shkak mu fjala edhe un prap e kam shoce se me vjen kec me prish shocnin per at djalin se nashta sja vlen edhe tash ende shocnomu ama dicka pom vret kur jam me ta tan kohen po mendoj cysh nashta po bahen bashk! Inati pom kap. Edhe tash kohve te fundit asht tum propozu ni djal tjeter edhe aj shum po sillet mir edhe po ban cmos per mu po dal me ta ama hala me mend te ky tjetri aj po tenton me ba dicka ma shum ama spo muj un nashta edhe pi casaj se un kurr skam pas dikan ma para spe di as vet pse ju flm shum nese ndani disa mendime per ker problem.