Familja dojn qe Une me u martu veq me t'jashtit per shkak te kushteve, por nuk e dijn qe Une veq e kam gjet dhe... | Histori Të Jetës
me t'jashtit

Familja dojn qe Une me u martu veq me t’jashtit per shkak te kushteve, por nuk e dijn qe Une veq e kam gjet dhe…

Familja dojn qe Une me u martu veq me t’jashtit per shkak te kushteve, por nuk e dijn qe Une veq e kam gjet dhe… – Pershenetje grupi, po shkruaj prej fb te shoqes time dhe kisha dasht Anonime ne dy pjeset. Mvjen mire qe secili prej neve po ka mundsi me u shpreh lirshem. Jom ni vajze 19 vjeq edhe jam ne nje lidhje qe nje kohe te gjate me nje djale te qytetit tim ktu. Kalojmi shume mire dhe duhemi shume eshte nje dashni shume e paqt mes neve dyve. Problemi per tcilin edhe dua keshillen e juaj se familia ime ende nuk e din dhe kur ta din e di se nuk do na pranojne per arsye se familja ime deshirojne vetem jasht sen i cili per mua nuk perben rendsi para dashurise te ciles e ndjej per dashurine time dhe gjithashtu te dashurin para nje kohe e kam pas pak problem se eshte marr si gjdo adoleshent me gjana si me u rre me njerez dhe djali i xhaxhit e ka pas shok se bashku ne keto pune por keto gjana me moshen kalojne. Tani aj eshte vecse i siguruar qe lidhja jon te zgjerohet me teper te dine familjet dhe me at vet e kam folur kete qeshtje te prinderve me ka than se me perkrahe por edhe nese nuk na e lejojne te ikim dhe per disa kohe ti lem te qetsohen dhe pastaj kthehen prap tek une. Per familjen time jam gjendje me ba qmos se i du shume i kam gjak por ne njenen an po behet fjale per personin me te cilin mendoj tani gjysmen e jetes qe kam. Por kushtet nuk mendoj se jan gjithmone perpara dashurise, sot ki neser ski apo edhe e kunderta. Jam ne dilem dhe kam fillu edhe me u merzit fort fort. Keshtu qe nese familja ime del veqse kunder kesaj cfare me thoni te veproj?!