Qika ka fillu me perdor gjithqka prej dhimtes qe e kam nda prej t'dashurit dhe qe se ka ma Baben, spo di qa me... | Histori Të Jetës

prej dhimtes

Qika ka fillu me perdor gjithqka prej dhimtes qe e kam nda prej t’dashurit dhe qe se ka ma Baben, spo di qa me…

Qika ka fillu me perdor gjithqka prej dhimtes qe e kam nda prej t’dashurit dhe qe se ka ma Baben, spo di qa me… – Pershendetje Histori te Jetes po shkruj prej fb te ni shoqes pasi qe jam shum ne halll e ne merzi ma sygjeroj ket faqe e mora edhe un guximin me shpreh dhimten tem, jom ni nan 43 vjeqare jom martu n moshen 17 vjeqare e kom pas ni jet mesatarisht te mire kushte normale i kom 3 qika djel sem ka fal Zoti, qiken e madhe e kom shum t zoja osht doktoresh qika e dyt osht ne fakulltet edhe qika e vogel i ka 6 vjet e gjys , jam mundu shum per to edhe ja kam dal bashk me burrin tem mi rrit edhe mi eduku qysh osht mas mirti po qika jem e dyta gjith u kan ma e rrebaft ska ngu fort shum kryt e fort guri e ka pas gjith prej e vogle , Burri jem ka ndrru jet per fat keq qe 2 vjet edhe qika e dyt u kan shum e lidht per bab tvet une si nan me mu e kena qu si mem pas shoqe hajt qaty bile shum shpesh jena rrok e thom me dhimt n zemer se asaj i ka mungu dashnia jem se osht ni tip shum i mbyllt edhe si pret senet leht ma heret su kan qeshtu po prej qe ka dek burri sosht qysh u kan u ba shum agresive edhe te psikologia e kena pas i kalojke pak apet u kthejke n at gjendjen e mjerushme edhe un si nan fort nuk e kom ngushllu sja fali vetes kurr sat kom jet ko me jetu me ket dhimt ne zemer po problemi i krejt ksaj asht qe qika jem ka nis edhe me marr gjithqka narkotik prej dhimtes te babes vet edhe hiq nuk asht mir krejt me nerva u ba jetojm bashk me ni banes veq un edhe qika jem e vogla edhe qekjo e dyta se e madhja asht e martume , i kena fol krejt po e ka marr mo at prapten ju kisha lut me zemer e me shpirt mem kshillu qka me ba se zemren ma kalli kur pe shoh qashtu po mka ra ne men shume vone sja kisha dit dhimten se ka tentu edhe me lendu veten qeto dit e fundit veq po zhduket edhe po tutna qe veq kur ta gjaj te dekun, ju lutna me zemer te kallt e te shkrumune mem kshillu qka mi ba qysh mi ndihmu qikes tem me tejkalu qetan. Harrova me cek qe qika jem u kan ne lidhje me ni djal po une gjith i kam ba presion mos mu ba bashk me qatan gjith i kom bertit po kjo e dojke shume po une shum e kam bo njeri budall tu i nejt mi krye edhe qika tasht nuk asht mo ne lidhje me at djalin per shkak te meje edhe pom doket qe edhe qikja i ka ndiku per me ja shtu vujtjen edhe ma shume se me at djalin kan kalu 2 vjet edhe jan dasht fort po per shkak temin jon da se edhe atij djalit i kam shkru e kam ofendu edhe u largu prej qikes tem me lot ne sy edhe ma ka than qe kurr hallall sta baj se qiken tane si un kerkush smunet me desht se qiken e kam shume te heshme e bukur shume shtatgjat tonat i ka veq e ka prish krejt narkotikt edhe dhimta e babes te vet te kjo ka ndiku mas shumti!