Une do te shkruaj per femren me te mir qe kam pas dhe e humba nga xhelozia e tepruar dhe presioni! | Histori Të Jetës

do te shkruaj

Une do te shkruaj per femren me te mir qe kam pas dhe e humba nga xhelozia e tepruar dhe presioni!

Une do te shkruaj per femren me te mir qe kam pas dhe e humba nga xhelozia e tepruar dhe presioni! – Pershendetje ju lutem historia te jet Anonim. Une do te shkruaj per femren me te mir qe kam pas dhe e humba nga xhelozia e tepruar dhe presioni. Jam ni djal rreth te 30 punoj si menagjer naper hotele para 4 vitev e njoha femren me te mir dhe me te bukur skam pas dhe skam per te pas me si ajo u dashurova sa e pash ja kerkova nr e telefonit ram ne kontakt dulem disa her gjdo gje po shkonte mir por ajo nuk deshironte me vazhdu lidhjen arsyet si di a u pendu a nuk i pelqeja me por kjo me shtyri me shum drejt saj sa me largohej behesha me i keq e kercnoja e mbaja me zor 3 vite deri sa vendosi dhe me braktisi me tha qe sme dashuron as sme kish dashuru kurr por une gjdo dit po qmendem per 2 syt e saj une e doja per jet por ajo sme deshi nuk e di pse nuk me dashuroj a pse e dashurova teper une e di qe ajo e ndjek faqen histori te jetes permes ksaj faqe i kerkoj falje i them sa jam i gatshem edhe jeten ta jap per te e di se tani gjindet ne Ks kisha dasht veq me ja pa syt e me ja prek doren ajo esht dhe ka me mbet ne zemren time nese egziston dashuri e perjetshme per mu ishte ajo u be nje vit dhe nuk po mundem me harru do te bej qfar te thot ajo vetem ta kem afer thjesht esht e pazavendsushme e paharrushme dot jetoj deri ne fund me kujtimet e saj jam i lumtur qe ishte ne jeten time do e kujtoj si nje femer me zemren me te mir nuk jan vetem fjalt e mia qe e dashurova dhe mu duk perfekte ata krejt e donin shpirtin e mir e kishte se di pse nuk me dha dashurin jam i penduar qe e lash te me ik nga duart nuk dita te luftoj apo xhelozia e shkatrroj lidhjen ton e mallkoj gjdo dit veten qe sme flet nese do te vdes e di qe do te vdes nga dhimbja per te ju lus anonim postone shpresoj ta sheh diamanti im.