Une dal me nje burre te martuar,mos me m'dasht burri si kisha nejt kurr,ajo e din per neve dyve po nuk po mundet me... | Histori Të Jetës

Une dal me nje burre te martuar,mos me m’dasht burri si kisha nejt kurr,ajo e din per neve dyve po nuk po mundet me…

Une dal me nje burre te martuar,mos me m’dasht burri si kisha nejt kurr,ajo e din per neve dyve po nuk po mundet me…-Pershendejte,dua te ndaj dhe un historin time ,falenderoj faqen sepse ketu shprehemu lirshem dhe qetesohemi sadopak dhe marrim nje mendin dhe nga tjeret se paragjykoj kerkonin gjithsekush ka historit e veta sepse jeta nuk osht e leht per askend,,,Jam nje vajz jam 26 vjece e lidhur qe 5 vjet me njerin,kemi dhe nje djal tash i bon 1 vjet,ky ka qen i martuar dhe e ka ne shpi hala mua me ka rrejt qe eka ktu gjith me ka than jasht shtetit dhe hajt e kom besu se kur nje njiri rrin non stop me ty normal qe e beson se cila gru e len burrin e vet perdit dhe nat jasht,ja patem nis vec hajt palidhje kur tash smundemi me u nda nga njeri tjetri se mos mem pas dasht ai mu sbesoj qe kish ba fmi me mu normal e srrin kush me zori ne dit te sotme mirpo un bahem nervoz me to jo se ju kam perzi ne familje mirpo me ka dhan at drejt tash qe ai vet mu perzi se kur te thot se du grun jo anej jo knej normal qe edhe e beson njiri,edi qe ka ba qmos per mu ka ik nga shpija shum her ekan rre familja vet ket djal per mu ikan ba presjon po ky prap su largu prej meje ,ajo gruja qe ka ika qit njerzt e vet jan rre jan kan tu lendu ama se kuptoi qysh munet me nejt nje gru kshu,mu me bjen keq ama tash jan gjana qe ndodhin sjam as e para as e fundit un kurr si kisha nejt burrit mos mem dasht mos mem respektu me marr vesht qe ka fmi edhe me tjeter kan kisha lujt kurt skisha nejt,un ikom than qe do cazhdo mos e prish familjen po me jep edhe mu nje rrug zgjidhje se smun te rri gjith jeten as un keshtu femiun tan ikom than e she kur te dush po mu mos me le keshu ja merru me mu ja merru me to mos me mbaj vjerr,a per at edi shum mir we i rri te shpijs me zori ajo me njeh shum mir sepse un fb,insta krejt senet ikom me to edhe edin krejt qe jemi bashk me qon ftesa sene me profil fake jemi taku shum her se di cka me ndjek neper fake ma mir nalem vlla fol wdhe kaq,ama se di po ka gjithqfar njiri,ky sa her me thot prit edhe pak prit edhe pak se di pse me prit ma se kuptoj a mundet me e dasht grun e vet ai kur osht edhe me mu ,,mua me qon fakte sene krejt qka flet me to qka i thot ne shpi qe ste dua ik mos rri kur edin qe jam me tjeter kon e plot sene ama per bes se kuptoj as vet,jam pak ma e shlir qe u shpreha ketu me ju edi qw do paragjykoni sdo leni gja pa than ama se kemi fajin vec ne femrat do te thoni ju pse u more me burr te martum normal kur te rren vet qe thot gruja me shum pa mu se me mu jeton jasht normal qe do veproshit edhe ju dhe pershembull burri do me kishte rrejt 1-2-3 her hajt max po shum koh mos hajde diten mos hajde naten kadal ti pak ku shko qka ban,por skemi faj ne femrat dhe mvaret me qfar gruje ke te baj se nuk lihet edhe burri ashtu besoj qe me kuptuat ndopak ,uroj te jeni mir me falni se e zgjata pak si teper,,anonim ju luten