Une bera te dashur tjeter por ishi me percillte dhe me mavijoske nga goditjet, nje dite u takuan i dashuri dhe ishi dhe aty ndodhi... | Histori Të Jetës
Une bera te dashur tjeter por ishi me percillte dhe me mavijoske nga goditjet, nje dite u takuan i dashuri dhe ishi dhe aty ndodhi...

Une bera te dashur tjeter por ishi me percillte dhe me mavijoske nga goditjet, nje dite u takuan i dashuri dhe ishi dhe aty ndodhi…


Une bera te dashur tjeter por ishi me percillte dhe me mavijoske nga goditjet, nje dite u takuan i dashuri dhe ishi dhe aty ndodhi…-Pershendetje deshta ta ndaj me juve ket histori. Duhet te jet anonim, u njoftova me nje djal u shoqorova me te por ai deshi me shume nga une,prandaj duke dal cdo dit se bashku u bem si qift u dashuruam dhe kaluam 7 vite se bashku me beri aq te lumtur sa qe nuk kisha jet me te mire sa ket koh me ta me beri femnen me te lumtur ne jet por per lidhjen ton nuk e dinte askush pervec shoqnis time dhe shoqnis te tij, por nje dit prej ditesh vendosa qe te martohem ose te ndahem me ta por ai nuk e deshi asnjeren deshi vetem te kaloj ashtu me mua si 7 vite , por une nuk e pranova me sepse nuk doja ta humb kohen time ashtu, por vendosa te ndahem dhe pas ca ditesh u njoftova me nje djal te cilin ishte fe krishtere ne te cilin i dashuri im nuk e donte aspak at fe por mua nuk me ben pershtypje, dhe fillova te dal me te dhe u dashuruam aq shpejt njeri me tjetrin por ai i dashuri e urrente aq shume dhe filloj te me bezdis shume, me lajmroj tek familja ime si e njoftova nje djal krishter por une i thash familjes sime qe nuk jom me te dhe ju tregova te gjitha gjerat qe me ndodhen 7 vite me ta dhe se vendosa mu nda dhe per shkak te xhelozis po e ben kete, dhe ai nuk u ndal asnjher duke me trajtuar mua keq , me beri te me percell mua nga puna , kur e perfundova punen ne at orar me ndicke mua dhe filloj te me god iste cdo dit mua duke me bere me sheja ne fytyr e ne trup me god itje te renda, por pas disa muaj nuk mundem me te perballoj ate shtres qe me bente sepse ai deshitrone te ndahem nga ai qe isha njoftu per at arsy me bente kete gje por isha aq e shtresuar e deshpruar nga jeta sepse menova se jeta ime po merrte fund nga percjelljet cdo moment cdo dite , por ai vendosi te me shtrsonte edhe familjen time isha diku me nje shoqe ose diku i telefonojke familjes time , vajza juaj esht me katulik ne kafe i pash me at por mua nuk me lejonin pastaj te dilja deri si i binda se skam asnje gje me ta por ne pune isha por me percjellje por ai erdhe ne pune per te me mar me shku jasht vendit nje shtet tjeter por nuk e pranova sepse nuk i besoja mendova se donte te me bente dicka keq , por kaluse ai nuk dinte te ndalte te me rra hur por nje dit prej ditesh e paraqita ne stacion policor por prap nuk u ndalke dhe sa qe nuk mundem te ben asnje gje por prap per dyten e her e paraqita prap asgje dhe kshtu vazhdoj jeta ime me shtresa te mia sa nga i dashuri sa ky qe sapo kisha njoftur por u takuan ata dy se bashku u maltretu en u goditen rend per mua por une pastaj se desha asnjerin por nga friga isha e detyruar te rri me ata qe sapo e kam njoftuar por frik kisha edhe nga ky dhe qe dy vite e me rrall jom e shtresune e humbur me ndjenja te mia por ai prap qe dy vite nga ndamja nuk u ndal duke me shkruar thirrur e te gjitha me rrall , por nuk ndalet aspak te me dashur mua por asnjher nuk mendon te me merrte ne shtepin e tij te behem gruja e tij per at me vret mua por nuk di cfar te bej me te prap nuk ndalet duke me ftyar per shetitje per takime me telefon cdo 20 min sepsee nuk e dija as vet…