fbpx

Vjehrren e gjuajta tjegull dhe e lashe te shtrire per toke pasi me tha b*thepalare, i thash oj e pafytyre burri im eshte djali jot e djali im eshte nipi jot, nga kjo dite ti nuk do...

Vjehrren e gjuajta tjegull dhe e lashe te shtrire per toke pasi me tha b*thepalare, i thash oj e pafytyre burri im eshte djali jot e djali im eshte nipi jot, nga kjo dite ti nuk do…


Vjehrren e gjuajta tjegull dhe e lashe te shtrire per toke pasi me tha b*thepalare, i thash oj e pafytyre burri im eshte djali jot e djali im eshte nipi jot, nga kjo dite ti nuk do… -Pershendetje dhe respekt.deshta ta ndaj me ju historin e jetes sime,,,Ne mosh te Rre u Martova deshta zdeshta ashtu kishte qen e shkruar u rrita jetim dhe babai donte t’na Rahatonte dhe na martoj por ne fakt as pak su maltretuatova.u martova 6 muja martes 6 muash shtatzan ish burrin tim e burgosen mu dok se mu shemb bota mbeta me foshnjen me bark e vetme mu desht ta mledh veten dhe te vazhdoj jeten i premtova foshnjes ne bark se dot kujdesem un per ty.Me njeriun me te cilin isha marrtuar kishte qen i kerkuar nga shtete e jashme per shum gjera qe un kurr ne jet si dija.Ehh thoja me vete jetim u rrita vet ma paska shkrru i madhi zot te rris edhe femijn tim.Familja e ish burrit ishin shum njerz pa shpirt me trajtonin si nje sherbetore dhe me thoni ti ske drejt te thuash as edhe nje fjal.un isha e rre edhe kisha shum fryg qfar dot thojn njerzt nese ndahem ku dot shkoj me fmi se memtaliteti jon tash e me heret nuk e aceptojn te ndahesh dhe te maresh femijen me veti ne rregull.u fliste se ai dot qendron ne burg 20 vite thash edhe 40 un dota pres se lejoj bota te flasin ta mposhti emrin tim dhe t’familjes.linda djalin momenti me i mire i jetes sime u bera nene nuk besoj por shum e fort se djali me mbante ne jete.Rri te familja e burrit se mos thojn nusja se ka burrin e rrin te Prind edhe pse isha afer Babait nje her ne 6 jav me lejonin te shkoja se ishin njerzt te prisht pa shpirt.e kaloj 1 vit tan kohen u mersha me djalin tim ai me mbante gjall dhe nje dit mar guximin te shkoj tek familja ime ndersa familkjes se burrit vetem i tregova se po shkoj nuk i kerkova leje sepse mu kishte lodhur shpirti nga lutjet duke ja ber aty ne at moment ishte mami i burrit e cila me tha shkofsh dhe mos u kthefsh ketu ne shtpin ton ore e mjer ke mbet pa burr ndersa je me femij dhe buzqeshte ndala per pak sekonda ta kontrolloja frymarjen time sepse tani me kishte kapur nje nervoz e pa kuptushme i them qfar the ma perserit edhe njeher ajo mer guximin dhe me thot te njejta fjal ok i thash me ndegjo mir ktu oj e pafytyr burri im esht djali jot femija im esht nipi jot nga kjo dit ti me sdo ta shohesh me sy nipin tend dhe ti u djegsh ne ferr pergjithmon ajo pa ngurru me tha ik moj bythpalar se qme qelloj nje tjegull e mbushu me uj ja perplasa ne fytyr dhe mbeti aty e shtrir e gjakosur dhe ika tek familja ime me nuk u bera e gjall per ta burri kam ndegju qe ka dal nga burgu por nuk me esht lajmeruar dua t ju them te gjitha grave qe vuajn nga vjehrra mos e lejoni te ju kontrolloj jeten sepse ajo nuk ka te drejt te drejtoj jeten tende postone anonim ju lutem.