fbpx

Une ate femer dojsha me e bo shume te lumtur, burri i saj me tha keni bo qka keni bo mos e thirre me, per inati e thirrra prap, u qu erdh te baba jem dhe...

Une ate femer dojsha me e bo shume te lumtur, burri i saj me tha keni bo qka keni bo mos e thirre me, per inati e thirrra prap, u qu erdh te baba jem dhe…


Une ate femer dojsha me e bo shume te lumtur, burri i saj me tha keni bo qka keni bo mos e thirre me, per inati e thirrra prap, u qu erdh te baba jem dhe…-Persh Jam nje djal 29 vjet para 6 vite isha ne gr edhe ne fcb njoftova nje vajz shkrujshem me reduktime po dit prej dite filluam me shkru me shum ne gr isha pa dokumenta erdha ne ks I kerkojsha mu taku me ta jo me thojke nje dit prej dite mtha eja takohem u takuam pinem kafe shoqrisht at dit me tha qe Kur te duash tash muna mu taku I takuam sdisa her po shoqrisht nejse nje dit shoqria Jon mbaroj u dashurum njeri tjetrin ne javt 3 her apo 4 e pamundshme ka qen mos mu taku kam mendu veq per te me ba te lumtur ishte jetim pa prind kaluam diqka shum mir pa probleme pa telashe po fundi I erdh shum keq u fjalosem nje dit me lllafe si te gjith po e mora tele mu lajmru nje burr tele tha kan kerko edhe un Spo ja ceki emrin thash personin e telefonit e kerkoj tha un Jam thash mos ban hjg po ma jep person e telit ma ndali e marr prap tha kush je ti qe thirr thash Jam I dashuri saj tha un Jam vllavi saj apo super qe je tha du met taku un ty thash po more e prita mem thirr sme thirri e thirra prap un mtha sjam vllau po burri Ja nisi tem sha e tem kercenu aj djal ishte ni fshattit drenasit kurse ajo fm prishtines edhe me kercenime su nalke nje dit shkoj pr e thrras at djal thash Ku je se un te prita te shpia e mem thirr tele tash un Jam tet lyp tha per 20 min jam aty u ba 3 or e marr prap thash do vje ajo nejse erdh u takum tha qa ke ti me grun tem me erdh keq teper edhe po ma. Ban un edi kejt qysh a puna se gruja jem sguxo mem rrejt thash a je bre ti terezi a je burr a qka je ti qe thu sguco mem rrejt ku ke pas grun parmbrem po ma ban mati fjalt thash skam qa mej mat skam frik nga njerzit si ti kam frik ni njerit familar bre piss idiot me gjeth at idiote tha tu kisha lut keni ba qe keni ba mos me thirr ma thash un e thirri prap po ti ndrroja nr un skam si e thirri edhe ta marr telin kejt fotot ja tregoj kejt i pranoj tha ti nrrug tane un time ma ske kergja me at fm thash okej me ket ftyr ju pafsha po prap un at fm e thirra masi u ndava thash ti them zoti tmarroft ter kto vite me mbajt msheft ket sen po se hapi qohet aj edhe vjen lagje teme jo te shpia as mem taku mu po deri ta tako babin Tim edhe babes ja thot gjitha Isha un pun mramje ma ban baba prit pak kam pun me ty edhe pom trego si ti spe le te qet thash u kry e msheli ket pun po un tana at person e kam thirr prap i kam than qe sakat kam met ba ajo fm kurr ma su ndie e gjall kurr sme ka shkru tpakten ni falje me kerku edi ku banon edi lagjen kejt po sjam shku asniher te sillem aty po aj fm mka lendu shum zoti ishalla ja kthen si esht mas keqi kam ber gjithqka per te po sjam pishman qe kam ba se qdo mashkullit I tako me ba per nje fm po jo mema kthy ket menyr se kejt.Ato vite I kam than qe ke diqka ti qe ruhesh kaq shum po asniher ska tregu.Un zemer me dal mej ba keq skam po ja kam la zotit mja kthy qysh asht mas keqi ju pershendes gjithve lexuzve te ksaj faqe klmmm

';