U ndava prej saj se n'familje tem Burri osht Burr, e Gruja osht Gru, Ajo kishte deshir drejtat e barabarta por... | Histori Të Jetës
n'familje tem

U ndava prej saj se n’familje tem Burri osht Burr, e Gruja osht Gru, Ajo kishte deshir drejtat e barabarta por…

U ndava prej saj se n’familje tem Burri osht Burr, e Gruja osht Gru, Ajo kishte deshir drejtat e barabarta por… – Pershendetje jom nje djal 23 vjet jetoj ne zvicerr kam qen i fejuar me nje vajz ma heret ato e kam gjet vet pa pelqimin e familjes jam fejuar me to po kur u fejuam linden problemet un kaniher ja bojsha padrejt ajo si duronte padrejtsit se nuk ish msu ashtu nfamilje tvet kishte deshir drejtat e barabarta un me ngu ato e ajo mu por te ne shqiptart ashtu nuk osht burri osht burr e gruja gru kishim probleme qdo dit dhe 1 dit vendosa me i dhan fund se erdhum deri qaty sa fillova ta urreja nuk e dojsha mo ja kam sha familjen ajo nuk reagonte me at inat qe kisha per pak koh e gjeta dikan tjeter ata ma gjeten famiilja heren e par nuk ngova familjen tash venosa me i ngu se doja ta hiqja ket merzi qe kisha dhe doja ta kisha 1 gru qe mngon tamon qysh du un me tmirat e tkshiat e mia qa ti them un dhe doja tkisha familje me ni gru pasi qe me at nuk shifsha te ardhme kaloj koh e shkurt u fejova me tjetren me msit e kam gjet tbukur mngon qa ti them e sjellshme po problemi osht se tfejumen e par nuk po muj me harru edhe pas kejtve problemev pash qe ka qen dashnia e jem e par e kam nzemer po e ndjej mungesen e tfejumes tpar qdo dit e ma shum kam mendu se mund ta du edhe ni tjeter person si tfejumen e par amo jo sikur ta kisha tani do kuptohesha mir me to po ajo nuk don kthim mka than maje tfejumen tande bane tlumtur mos e lendo mos e bon edhe ni person tdyt me vujt se un tradhtin sta fali se ke gjet meniher tjeter e je feju jam ne hall nuk di qfar te bej nuk po muj pa tfejumen e par gjithqka do beja per to veq ta kisha edhe niher pran vetes ket tfejumen e dyt nuk po muj me sy me pa nuk e dua aspak ju lutem me ndihmoni jam Ne hall qfar te bej qe tme kthehet e fejuara e par!