Kisha pire shume e Ajo m'tha "Ti sdi te bosh mardhenie", nga inati nuk piva 2 jave dhe heren tjeter... | Histori Të Jetës

Kisha pire shume

Kisha pire shume e Ajo m’tha “Ti sdi te bosh mardhenie”, nga inati nuk piva 2 jave dhe heren tjeter…

Kisha pire shume e Ajo m’tha “Ti sdi te bosh mardhenie”, nga inati nuk piva 2 jave dhe heren tjeter… – Pershendetje un jam nje djal nga shqipria desha te tregoj historin time qe titullohet dashuri e pamundur ne moshen 20 vjece u njofta me nje vajz qe ishte nga veriu po jetonte ne tirane ne fillim prezantimi ishte shum keq me debat mir po ne si perfundim dolem nje dit vetem un dhe ajo biseduam shum gjate por nuk shkembhem as puthje as nje gje ate dit un e percolla ate e vazhduam tu miqsoshim ajo qe un disha per ate ishte qe ajo ishte ne nje shkoll per police e punote ne nje fasfod mir po ne bem debat prap ne telefon dhe ajo me therret te shkoj ta saqroj kete muabet ne kryeqytet nejse iki dhe aty ndaluam me nje resorant aty kishte dhe hotel nejtem shum gjat kur ishim me njeri tjt nuk debatoshim ne ato momente vjen dikush me nje femer e shikojm qe po u puthte un qesh i them kesaj ato ne ate mosh te vjeter puthem kurse ne ca presim tentova ta puth po ajo spranoj nejti pak dhe mu afru vete me puthi u errsua ajo dote te ikte ne shtepi po deshira cdo mashkulli eshte hotel un i thash po mar nje dhom po deshe te vish hajde dhe u nisa drejt dhomes ajo me tha si do flejm si gjith tjt top dhe si perfundim erdhi ikem te dhoma un kisha pir alkol 48 ore dhe skisha hengur fare bera nje dush e shkoj te kervati shikoj ate me gjith rroba e meshtjellur me carcaf aty thash per te fjetur erdhem me verte ne pak si me zor vazhdum tu u puth dhe e kisha zveshur nga mesi e lart kurse nga mesi e posht nuk pranonte ok respektova deshiren e saj dhe kishim 3 ore qe ajo spranonte un u merzita dhe i thash do iki rri vetem me tha kam frik te rri vetem sme intereson skam mo durim i thash dhe pija me kish dal e smund te rrisha aty se isha demoralizu fare ne rregull tha do e bojm i thash mos te zhvishem kot se nese me rren ok vazhdum gjasme hypi lart meje e po levizte me avash un kisha 48 ore alokl e pa ushqim isha i kputem skisha mo oreks se kisha 3 or me oreks ajo sdote tentova nja 3 4 here nuk kishte zot qe me prishte ok bona dush e u shtrita u cum ne mengjes ajo duke me puthur te them te drejten nuk ndeja as nje gje per ate ne fillim mbas 2 javesh ajo me mer ne telefon se bom debat me motren e saj se e rrejtem i tham kemi qen ne muzik live ajo e kish kuptur dhe me thot ku je i thash ne shpi po e prisja ate moment skisha pir alkol 2 jav nga inati se me tha ti sdi te bosh mardhenie ate dit erdhi ajo ne qytetin tim dhe shkuam ne hotel ne oren 6 masditen e kemi dal ne 6 te masdites tjt prap nuk ndeja gje vet beja mardhenie me inat se me pat thene qe sdi nejse dolem nga hoteli dhe ajo ishte lodhur aq shum sa ikte sikur kishte pir 24 ore alkol iku ne shtepi 3 dit vet flente gjum e ca conte na nje sms pastaj ajo vinte cdo fund jav ose 2 here ne jav ne u takoshim e rrishim me njeri tjt nga 2 dit ne dotel e shetisnim vazhdova te ndjej fort per ate as vete se kuptova kisha pas shum te dashura por ajo qe ndolli isha dashuruar marrezisht ajo ishte nje xheloze dhe un isha po jo aq sa ajo ne ralitet un sa isha me ate kurr nuk dilja me nje tjt ose ta tradhtoja kisha mar nje lidhje serjoze shpenzimet nuk eshte se rrinte per interes dhe ajo pagunte dashuria dhe se u zishim shum per mua ishte shum e forte kur ishim me njeri tjt enderroshim per femit per shtepi un isha mir me gjendje ekonomike ne ate kohe dhe frekuentosha jeten e nates shum me shoqeri mbas nje viti lidhje ajo sma hapte mo telefonin mas ores 10 te darkes nje dit e hap se ja inponoj un e degjoj muzik live e debatuam kujt i more leje qe shkove e keshtu me tha ika me motren burrin e motres motra vet me sa kisha par pinte shum alkol e dilte me shum djem se kuptosha tipin e saj fatkeqsija me e malle nuk ishte se kish dal 1 nat po ate e kish prsh menjen motra vete e kish vazhdu pune valltare ne nje nga klubet e kryeqytetit e un e mora veshte me von se ju desht te me tregonte se un per nat e mersha ne darket se gjithmon flitshim deri sa ate ose mua ta zente gjumi nejse un e mora veshte e dija cdo te thot balerin se kisha nje jet qe iksha neper tallava me gjith ate mu justifiku duhet me jetu eshte qeraja rroba me hongur aty zemra ime u thy munci qe tu fejoja skisha se me kapitalin qe kisha un u komondote nga dikush tjt dhe ajo qe e zgjolli kete gje e zgjolla pa folur me mua se cfare mund te beja un debatet nisen e nisen ne u takoshim me rradh ajo vazhdoj smu pergjigjte un vazhdova dilja me shum femra kur ajo donte te dilte kurr si thoja jo u zishim kur ishim dhe bashke deri sa ao me tha duhet te iki te punoj ne kosov duhet te ndahemi aty dicka ndryshoj tek un u bere nje tjt njeri atje ajo me tha do kthehem sdo lidhem me njeri por neper rrjetet sociale u lidh me dike djalin e pronarit te tallavas un e sbulova ajo se pranoj u ktye ne kryeqytet prap ne vet me sharje gjera un u pata bo tjt njeri vet duke efyer dhe ajo nje nat pat ardh te me takote per sqarim isha aq i mbushur sa ta lendoja me mir por shkuam ne hotel kur ishte pran meje ishte si nje narkotik e fort per mua me qetsote e ma blete menjen por ate nat te fundit qe ishim me njeri tjt ajo qajti shum se di ndoshta nga gabimet po kerkova 2 3 here ca kishte ajo nuk u pergj u preka shum po se di skisha mo ca te kerkoja tek ajo zgjolli lekun e balerin nuk zgjolli dashurin i thash qe ne ate rrrug je e marme fund do shkatrosh jeten tate sme degjoj iku ne kosov sa me nje tallava e sa me tjt pastaj me disa te famshem boni nja 2 vidioklipe ju dukte dicka e mir ne arritje qe perdorte trupin esaj duke ju dhen te tjt per tu ber dikushi tashme ajo i duket vetja sikur ka kapur qellin me dor punon akoma balerin ne europ un se kam shum larg nja 1 mi kilometra kam tentuar nja 2 here ti shkoj atje thjesht me iden qe ta hul te shkosh nga te shkosh te arish ku te duash kur te dua un ne menyren se si ti ke kriju jeten behesh skllave imja por mendoj ato 3 mi ose 5 mi euro me mir mund ti shpenzoj me te dashuren time se sa ti harxhoj tek ajo dhe te thot qe prap per mua vdes por per nje femer si ajo e blen per 100 euro nese nje femer arrin ne graden e saj un mendoj se si hyn mo ne pun as jeta as ato lek qe marin aty me gjith motren e saj . te them te drejten pas ndarjes me kete kam hyr ne gjynaf me shum femra te tjt se inatin e saj e nxirrja tek ato ky eshte gjeja qe me ben te pendohem me shum dhe per ate nuk ndjej mo as nje gje thjesht muncit i kam po te dua ta hul se ajo te rri gjith jeten e vete nuk arrin dot ne nivelin tim per pasuri se per seder o bo me keq se ku*** per gjith femrat nese do tju jepet mundesia te keni nje person qe ju do edhe po te jet i varfer mos e ndrroni ate dhe tju ofrojn nje mal me para sepse lumturia nuk blehet kurr me para ato qe mendoj se blehet me para perfundojn si kjo hu ne hu me gjet na nje klient me mar na nje 100 euro e balerin me dhoj dhoj tipi qe do duroj dhoj dhoj plaku e mostre shum te rinj sot gabojn dhe kur i vje dita qe e kuptojn gabimin eshte shum vone.