Burri jem me Gra esht trim por jo me Burra, kur ka dal me fol me Vllaun tem ka kajt si fmi, e ne anen tjeter... | Histori Të Jetës
me Gra esht trim

Burri jem me Gra esht trim por jo me Burra, kur ka dal me fol me Vllaun tem ka kajt si fmi, e ne anen tjeter…

Burri jem me Gra esht trim por jo me Burra, kur ka dal me fol me Vllaun tem ka kajt si fmi, e ne anen tjeter… – Pershendetje per te gjith anonim ju lutem jam nje nen e tre femive jetojm ne gjermani ju lutem te gjithve deshta te ndaj nje hall me juve burri im ka dy motra dhe nenen dhe une mir kaloj me 2 kunatat e mija dhe Vjerren kam respekt per te gjith familjen e burrin por dhe me respektojn shum problemi qendron tek burri im une jam nje nen qe sidomos familjart e ti me dojn teper por burri im ndyshoj burri im me maltretuu para motres time me beri per spital nermal ja fala pas nje viti prap u qu e maltretuu nenen dhe motrat vjehren time gjyshen e fmive te mi e bani per 3 muaj spital e di smundeni me besu se edhe vet jam ajo qe gjumin gjum se baj se si mundi burri im ta bente ket une e njoftova policin u ndajtem prap ju ktheva hatri i fmive ja fala ok me largoj nga vjera me largoj nga kunatat une kam pas kontak por ato kan frig mos po me gjen diqka mua apo fmit se me thojn qe te ndahem por kam frig se po me kercnon kush baba i fmive qe ja fala pasurin me te madhe nuk na vlerson nje fjal te vetme une nuk guxoj tja them se tutem mos pom ban si nanen e vet e ku me jesin fmit e mi duhet te behem e fort por nuk me lejon gjdo dit me lot vajza ime 6 vite tasht i mbush por ajo me thot une te mboj mami mi ban fmit me lot mua me gra esht trim se me burra jo une te familjes nuk kam ktu por esht shteti por nje tut e kam qe si te fol ky une tutem besomni nuk di as qka kam as qka u ba me mua vetem mendoj a me len gjall apo lendon tasht me thot ka met lendu perdit burri im luan kazino burri im ska respekt jo per grua jo per nen per as kend ne ket bot vetem na thot une jam zot per juve nuk po mujm me kuptu se qka ka nuk na len me fol vellau im ka fol ky i ka than e du dhe plus ka kajt si fmi e zullum perdit por i erdh fundi mua me erdh shteti ne shtepi qaq borxhe qe u hin tasht termin te fundit ka edhe e mshelin ne burg dhe une dua te ndahem dua femiet e mi ta kan jeten e qet skan bab me falni nese e zgata ka shum e ma shum per te shkruar po besoni skam forc vetem deshta kshillen e juaj a jam tu e marr rrugen e drejt allahu ju ndimoft te gjithve me falni per shkrin se me lot po shkruaj!