U ndava nga burri tu i besu dikujt tjeter edhe ai me la kur kuptoj se une e... | Histori Të Jetës

ndava

U ndava nga burri tu i besu dikujt tjeter edhe ai me la kur kuptoj se une e…

U ndava nga burri tu i besu dikujt tjeter edhe ai me la kur kuptoj se une e… – Persh ju lutem anonime dhe te mbetm jam e rregullt ket faqe Edhe un dua tregoj histor e jets sime Jam nan me fmi jam n gurbet shum vite Me ish burrin her mir her keq Por jeta kshtu eka familja burrit nuk me konsederu si nuse djalit Por aj mka trathtu saher ekam za femrn e ti n shtrat temin veq zoti ma ka dhan forcen edhe ekam duru ajo ka dal shpejt aj eka hangr ni t gjujmte po prap fmija mu dhimshin mos mi lan pa bab mos te vujn fmija Por shum ish gabim me duru edhe met rre pran fmive e mos t baj problem Edhe un isha ma shum pa burr se me burr saher ikam than hej stop se edhe un jam femr edhe mu mduhet burr jo pare por ka punu i lodhshm thoshte ekam za saher n bi**oz ekam pa po veq t keqes mju largu kam desh hatri fmive me duru Por ish gabim shum Nje nat n fb u njoftova me nje burr indam dhe kshtu na shkoj biseda shum por ju mu taku n fillim i erdh rradha shkova n ks edhe u takova me at gjith ke n rregull dhe ub mendova se takova nje njeri i ndam me gru me vujtje dot behm bashk me at erdh dhe i thash burrit ne mes nesh ka mor fund mo aj u qmend pse qkauba kji mur fund ithash boll vujtje gjith Ok jam nda me burr por mbasi uktheva aj tjetri filloj ndryshe vetm ekish pas genjeshtr sa mi dergu lek edhe me ardh mi mor letrat aq mashum fare me thoshte ti xheloze je shum un dergo lek aj shkruj me tjera edhe ekam pa n fb mka shenu ish e dashura eti se aj te do per lek asgje tjetr N fun ithash mamir un po rri vet me fmit e mi e as ti as aj tjetri spom duheni fare Un kur ja ktheva shpinen ati mbas ca vitesh jo ty qe sa kam fillu met njoft Tash jam vet me fmit emi besoni jam si ni princes ne kasollen e botes e qet jetoj punoj edhe pse jam ere moshen mat mir nuk mendoj kurr mu martu ja me pas tjetr kan askujt mo nuk mundem mi besu n jet askujt N fund besnik banu bes mos i ze askujt n bot sepse une besova shume dhe shpresova shume pastaj me doli krejt diqka tjeter dhe une u deshprova shume nga jeta por sot fal zotit dhe femive te mij jam shume mire dhe jetoj e lumtur dhe e qete me ta, ne jete munde te kemi shume plane per te realizuar po cfare dhe si do te na shkojn, jo gjithe her shkojn punet ashtu si iplanifikojm por prap kur perfundojm mire dhe shendet plot gjithqka eshte mire. Ndesh ofendoni ndesh mos ofendoni por kjo asht historia ime nuk them fb i shoqes a e tjetrkut nga fb ime ju persh gjitheve.