U fejova per hater te familjes, por nuk po muj me e dasht, njihemi edhe me familje e ndarja eshte... | Histori Të Jetës
U fejova

U fejova per hater te familjes, por nuk po muj me e dasht, njihemi edhe me familje e ndarja eshte…

U fejova per hater te familjes, por nuk po muj me e dasht, njihemi edhe me familje e ndarja eshte… – Mirmrama Anonim ju lutem! Qe shum koh ndjek te gjitha historit e ksAj faqe dhe vendosa te shkruj edhe une nje pjes te jetes tem! Shkova nks per pushime dhe aty takova nje djal ne nje bar/caffe aj punonte Si kamarjer aty edhe pse e re nuk kam ra kurr ne kurth te askujt dhe nuk kam Bo asgje qe sduhet me Bo Si femer,por e dashurova marrezisht shum pa mas isha ne gjendje tbaj shum qka qe tma kthen dashurin fillimi ishte I omel I but dhe I pafajshem, kalum 2 jav bashk shum Mir ne nje dashuri Si ne perralla, me prezantoj me motren pas 3 dite qe u njoftem dhe ky gjest mboni me kuptu qe Ishte diqka serioze Amo sdoli njejt pasi u ktheva nga ks gjithqka ndryshoj perveq tradhetive qe shoqet me percillnin gjdo dit ort e vona ne lokale dhe shum sjellje te ftofta perveq ksaj mendova qe e kishte diqka per interes por nuk I Kom jap kurgja per me mendu kto, mendova per letra dhe pas shum senev e falja gjithmon gjdo gabim, por gabimet u rritshin gjdo dit,gjdo pushim dilnim dhe ma prezantoj edhe mamin e tgjith familjen Ktu jo qe Ishte deshir e tij pot I takum rastesisht, kshtu per shum vite deri ne prill te vitit kalum ku takova dike tjeter dhe aty mbeta edhe me keq kshtuqe vendosa ta largoj duke I rikujtu kejt tkqiat qe mi ka bo pa arsye sepse aj kishte ndryshu dhe ma tha fol Ti me familjen tone dhe po fejohemi un isha e pa sigurt duke par te kalumen me ndryshimet e Ti dhe vendosa ta lo isha lodhur duke I jap dashni dikujt qe nuk ma kthej kurr dhe fund meti, djalin qe e kam taku ktu e pash vetem dy her per arsye se dikush me kishte par me to dhe familja Mori vesh dhe me than te fejohem me to meniher pa e dit qe un sapo e njoftova I tregova qe se njo Mir smuj mu feju as aj nuk ishte dakord dhe pas shum vujtjev nuk Dola nga shpia per 3 muj perveq pun shpi erdhi vakti per pushime dhe shkum nks me familje aty ni djal qe prindit e njohin qe shum koh Lypke mem pa e me dal AMA nuk mka intersune kurr edhe erdhen msit ne at koh isha shum ndepressiion dhe skom dit as qka asht tu Bo babit I ka pelqy shum Si djali Si familja se gjith e kan njoft dhe mpyten dulem me pa un as nuk e Kom Kqyr Mir as skom qel goj me fol sen kur mkan vet Kom thon po AMA pa dashni pa qef veqse mos mja prish familjes dhe mos mju shkaktu probleme tjera! Mir banen fejesen pa mu,mue mu dasht mu kthy npun i nrrum veq unazat dhe u ktheva isha vet nbanes familja nks gjdo dit veq tu kajt e Kom qu jeten tu vujt pa ndimen e askujna pa askund mem jap forc,Kaloj ni vit dhe un hala sjom msu me dasht ket tfejumin perlahemi vazhdimisht se qojm Mir hiq ATo her qe e qojm Mir asht pse ja Boj rrafsh kejt se sduroj as ni fjal as I sjellje te Ti aj mdo shum ndoshta edhe tepeer AMA e ka kuptu qe une spja kthej njejt e Lyp spjegime sdi a osht distanca a qka Amo po du me plas mu Nda nuk muj se nga familja Jem jan edhe qifta te tjer tperzim e kjtve ju del problem po ashtu familja Jem bohet shum keq sdu mja Marr ftyren babes spo di qka me Bo jam ne hall a muni mem ndimu me naj keshill ju lutem me respekt ju pershendes!