Per me majt familje edhe Burr, duhet pak do qefe per shijen e Burrit se Gruja i ka flokt e gjata ment e shkurta! | Histori Të Jetës

Gruja i ka

Per me majt familje edhe Burr, duhet pak do qefe per shijen e Burrit se Gruja i ka flokt e gjata ment e shkurta!

Per me majt familje edhe Burr, duhet pak do qefe per shijen e Burrit se Gruja i ka flokt e gjata ment e shkurta! – Anonim ju Lutem Jam nje vajz jam ne lidhje qe 8 vjet qe dy vjet jam e fejuar dhe kemi nje jet shum te lumtur bashk me te fejuarin si qdo qift ka probleme ama gjithmon i kemi tejkalu elham prej zotit nuk e kemi asni problem. Deshta me ju than ktyne grave dhe vajza qe po e tregojn historin e tyre jo burri po ma bon kshtu jo un e tradhtova jo nana burrit jo ashtu jo kshtu Burri osht burr nese ti don mu lidh me ni djal ok duhesh me dit qe do sene nuk duhet mi bo me ngu burrin tond me dasht me kalu ni jet tmir e jo niher pe du shume ni dit me fol tnesrit me fillu lidhjen oj zemer oj shpyrt tana jo valla mla po tle duhesh me fol mu njoftu me dit se qka don aj e qka je ka don ti e jo miniren me shku nshtrat me to tana valla kuku qka me bo jo se burrin gruja e ka ndor ama duhesh me dit se qysh pe man. Burrit duhet me ja plotsu do qefe do kushte normal ndryshe e fejume por ndryshe e martume nese veq je e martume normal qe duhet ma shume mi kushtu burrit se e ki 24 or qaty e ndryshe kur je dal me nejt 4/5 or me to normal qe je dal e pikt e normal qe tka dasht se ke nejt sa ore para pasqyrje para se me dal me to e tash jo valla spo muj duhesh me mujt kur don burr me pas per veti e mos pi hap syt dikun tjeter e tani valla kukku qa u bo po vallain bohet edhe bohet shume bile shkatrohet familja e per me dite me majt failje edhe burr pak do qefe per shijen e burrit edhe normal qe ai ska shkas per me bo diqka edhe pse ka tulifar burri po une po foli per ate pjesen e njerzimit qe eeshte tamon njeri, Gjyshi jem thojke gruja i ka flokt e gjata e ment e shkurta. Kurse per rastet qe jon veq te fejume pak do sene ma pak por edhe me ja tepru joo valla se secili e ka vendin e vete burri burr e gruja gruuu e jo me qu kryt me dale mmu en mos mu ngi kurr tu nga se valla veq qitu qka po lexoj tmeri i Zotit , Une per veti e ngoj qka tthot po edhe aj eshte i urt i sjelshem edhe Qe 8 vite jemi bashk edhe kurr niher nuk na ka ndodh mu nda pse se un e kam dit venin kurr nuk ja teproj po elham pi zotit qe edhe aj osht shum i sjellshum nuk osht njo i problemeve i alkolit osht ne rrugen e zotit edhe ishalla edhe ju qe e lexoni ket histori ishalla keni edhe ju ni jet keshtu si timen po dine se ju grat burra sun boni edhe burrat gra sun bohen e ju kisha lut juve qikav qe rune veten se burra ka plot shijone femirin rinin e juve qysh i ka hije se keni me gjet burra sa doni rune ftyren e juv tfamiljes tjuv se prind e juv mundohen me bo mat miren per juve sja vlen mi ja kthy kshtu po ishalla zoti ju udhzon ne rrugen e drejt se valla kur pi lexoj do mos vet boll o tu na majt toka. Pa dasht vet kurr kerkush sun ju bon kurgjo po vet pi keni fajet ju qika tana kur po bohet ma e keqja tana valla djemt po nermal nuk e thojn kot kur tkruhet edhe tshkrujet po kshtu na vajzat jemi pasuria ma e madhe e njo djali nermal kuptohet me qen e paster si ne anen fizike ashtu edhe shpirtrore mfalni ezgjata shume po e dhan mendimin tim kaloni mir ishalla do zoti qe te jeni te lumtur te gjith inshalla.